Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Útlevelet csináltathatok...

Útlevelet csináltathatok Budapesten, ha nem Budapesti vagyok? (itt dolgozom a nyáron, amúgy Baján lakom)

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni nyaralni szeptemberben, viszont az utazás foglalásához meg kell adnom az útlevélszámomat, amit minél hamarabb le kell rendeznem.

Előre is köszönöm a segítséget.



2019. aug. 1. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen csináltathatsz. Az országban bárhol megcsinálják. Éb budapesti vagyok, mégis Egerben csinaltattam meg, mert éppen ott voltam, és ott gyorsabban elkészítették.
2019. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kivétellel minden okmányirodában intézhető ügyet bármelyikben meg lehet csinálni, így az útlevelet is. Vízumról se feledkezz meg! Azt itt is intézheted: [link]
2019. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Tegnap már meg is csináltattam. A vízumot az utazási iroda elintézi nekem.
2019. aug. 2. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Mennyiért intézi az iroda a vízumot?
2019. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt majd csak az utazás előtti héten csinálják meg. (szeptember 1-8-ig nyaralunk)

Útlevélből a legolcsóbbat választottam, ami 5 éves és nem sürgős (ha 1 vagy 3 nap alatt meg szerettem volna kapni, +30 ezer Ft lett volna). Így 7500 Ft volt.

2019. aug. 12. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:

csak mert én a reptéren szoktam venni 25 dollárért, kíváncsi voltam, mennyit tesznek rá.

egyébként ha a központi okmányirodába kéred az útleveled átvételét, akkor pár nappal hamarabb hozzáférsz (nekem egyszer necces volt, hogy meglesz 3 hét alatt, nem akartam, hogy pár napon múljon). látom, h már intézted, csak gondoltam, később jól jöhet az infó :)

2019. aug. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 hét alatt meglett a központi okmányirodába. Majd megírom, hogy mennyibe került a vízum. Szeptember első hetében fogok nyaralni, úgyhogy majd augusztus végén kerül erre sor.
2019. aug. 13. 08:13
 8/8 A kérdező kommentje:

1 hét alatt meglett és átvehettem a központi okmányirodában.

Majd megírom, hogy mennyibe került a vízum. Szeptember első hetében fogok nyaralni, úgyhogy majd augusztus végén kerül erre sor.

2019. aug. 13. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!