Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb város (ok) amit szerettek?

Figyelt kérdés

Én Szeged és Székesfehérvár párti vagyok!!

Ti?


2010. júl. 14. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Győr,Pécs,Eger
2010. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tatabánya,Győr
2010. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kőszeg, Esztergom, Nyíregyháza :)
2010. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
EGER
2010. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szeged

1.sík terület (egészésgügyileg jobb, nem esztétikailag szebb, egyébként sík és dombos-hegyes vidéken is éltem),

2.elég nagy város (azaz szinte minden van, mint a fővárosban, pl. kultúrális rendezvények, előadások),

2. szép, parkos, természetközelségre lehetőség (bár csak 1X, kb. 10 éve voltam ott), biztos lehet a Tisza parton sétálni...stb,

3. óvoda- és iskolaválaszték (Nem mindegy, hogy a gyereked X km-re jár suliba, kollégiumba vagy otthonról. Alsó-, közép-és felsőfokú suliból is több -szakirány- van. Attól még lehet persze, hogy pont itt nem találja meg a neki legjobb sulit, de ahol a több a választék, jobb az esély.)

4.elég nagy város, azaz szinte minden van, mint a fővárosban, pl. kultúrális rendezvények, előadások. Még amit nem sokszor veszel, pl. bútort venni se kell nagyobb városba menni.

5. munka-és minden más lehetőségben is jobb elérhetőség, nagyobb választék, mint ennél kisebb lakosú településeken,

6. sok napsütés!!! Imádom, ennél csak a tengerparton jobb...

2010. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!