Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Wizzairnél ahogy telik az...

A Wizzairnél ahogy telik az idő a repülőjegyek ára nő, vagy egyszer nő aztán csökken?

Figyelt kérdés
Megvásároltuk drágán a jegyeket, aztán elkezdett csökken. Nagyon rosszul esik, mert úgy tudtam, ahogy közeledik az idő, a jegyek ára növekedik. Ez általános, vagy csak mi fogtuk ki rosszul?
2010. júl. 17. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

általánosságban minél közelebb vagy indulási időhöz, annál drágább lesz a jegy. tehát minél később veszed meg(úgy értem ,hogy az utolsó pillanatokban pl a legdrágább)


ez az alapséma. De igazából a repülőjegy a fapadosoknál főleg, olyan mint a tőzsde. nem lehet totálisan előre megmondani mindig hogyan változik. Nőhet és csökkenhet is.


Ha valaki visszaváltja a repjegyét, akkor az újra vásárolható lesz, akkor pl lehet, hogy csökken az ár picit. hát ez van.

2010. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekunk is ez a tozsdes hasonlat jutott multkor eszunkbe a repjegyekrol. nem tudtuk eldonteni sokaig, hogy mikor es hova is menjunk, neztuk a jegyeket, es hogy miket mozogtak osszevissza....!!! egyik nap meg pl 40 euro, masnap mar van egy akcio, megveheted 10esert,vege az akcionak, es mar 70 euro a jegy...persze minden illetek, minden nelkul....de tenyleg nem lehet kiszamitani. volt mar olyan is, hogy a 3 hettel elore megvett jegy, 2 nappal indulas elott is ugyanannyiba kerult, de az novemberben volt, olyankor sokat nem valtoznak az arak szerintem...
2010. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemkem is csökkent a jegy ára az idövel. Sok mindentöl függ.
2010. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írtóra dühít, de következőkor még várni fogok. Lehet akkor is ráfázunk, mert akkor emelkedni fog :-(
2010. júl. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!