Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most Péntek-Szombat-Vasárnap...

Most Péntek-Szombat-Vasárnap megyünk sátrazni. Ugye azt mondják hogy szombat-vasárnap lehűlés 23°-26°ra. Na de az milyen idő? Mert mostanában mindig 30° felett vagyunk és nemtudom elképzelni hogy mennyire lesz hűvösebb?

Figyelt kérdés

Igazából a szombat érdekelne, mert a vasárnap már lényegtelen...

Tudom hülye kérdés, de totálisan nem vagyok képbe ilyen hőségbe...


2010. júl. 21. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A hidegfront tuti valami viharral jön, főleg hogy péntekre 35-38 fokot mondanak! Szerintem erre készüljetek fel. Meg szombatra szeles időt mondanak...
2010. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha napközben rohadt meleg van, éjjel a sátorban akkor is nagyon hideg. mi amikor táboroztunk, nappal 30 fok, éjjel mégis 2 pamutnadrág, 3 pulcsi... jah és hálózsák. szóval sok meleg ruhát vigyetek. a nappali 25 fok körül olyan, hogy egy farmer meg egy rövid ujjú póló kb jó.

de valószínűleg vihar lesz, ha ilyen gyorsan hűl le, készüljetek fel rá.

2010. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyetekbe átraknám egy másik időpontba :)
2010. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi h ilyen hamar és ilyen értelmesen válaszoltatok az értelmetlen kérdésemre! :):)
2010. júl. 21. 19:58
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt 'pofázom' nekik h rakjuk át augusztusba (mert van még1 hétvége ami mindannyiunknak jó) de h inkább most, kitudja mi lesz akkor... Mondom az oké de SZ.R lesz az idő!!

Na mind1, hajthatatlanok :/

De azért lebeszéltem az ottani fő emberrel és azt mondta h nagy vihar lesz akkor biztosítanak nekünk faház ugyanazért az árért, mint amiért a sátorhely . De ha nem esik, cska hideg lesz akkor nem/+pénzért...

2010. júl. 21. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mi tavaly sátoroztunk, szúnyogriasztó sprayt vigyél!! Jobban jársz :) Én pulcsiba és melegítő nadrágba aludtam, egy pokróccal takaróztam, de fáztam. A harmadik napon már fájt a torkom, meg náthás voltam. :)
2010. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak ezért javasoltam, hogy menjetek máskor;


- Szombaton markáns hidegfront érkezik, mely véget vet a tikkasztó melegnek. Nyugat felől északon többfelé, máshol elszórtan várható zápor, zivatar, néhol felhőszakadás és jégeső. A délutáni órák hőmérséklete nyugaton 23, keleten 30 fok körül alakulhat.


De jó sátrazást, és jó időt Nektek! :)

2010. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szúnyogspray-t feltétlenül viszek!:D

És sztem lemegyünk pénteken ott alszunk, mert az ugye még jó (ha minden igaz) aztán v.színű h haza is jövünk, vagy nemtudom...:D

Köszi a tanácsokat! :D

2010. júl. 21. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!