Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com-on hogyan lehet...

Booking.com-on hogyan lehet érvényesítnei a kedvezményt?

Figyelt kérdés

Nemrég eértem a Genius 1 szintet. Most viszont szerettem volna foglalni egy olyan szállodában, ahol érvényesthetem a 10% kedvezményt. A keresés közben mindenhol a kedvezményes árat írta ki, de miután véglegesítettem a foglalást, már az eredeti, teljes ár szerepelt. Visszaigazoláson is, mindenhol.

Újra néztem ugyanazt a szálást, más dátumokkal, akkor is ez a kedvezményes ár szerepel, tehát nem én néztem félre.

Valamit rosszul csináltam a foglalás során? Valami kódot, bármit be kell írni a foglalásnál?


2020. jan. 24. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem magától a kedvezményes árat számolja mindig.
2020. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2020. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinál ilyet, ha nem lépek be a foglalás előtt. Amikor az oldal betöltődik, már a nevemen szólít, tehát látja, hogy én vagyok az, de attól még ha kedvezményesen akarok foglalni, be kell lépnem a jelszavammal együtt.
2020. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg az lesz a probléma, amit az utolsó írt!
2020. jan. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!