Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A világjárványra való tekintet...

A világjárványra való tekintettel, már konkrétan sehol sem indítanak óceánjáró hajóutakat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. márc. 28. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most attól eltekintve, hogy mintha nem is értenéd meg a #maradjotthon és a járvány lényegét, játsszunk el a gondolattal, hogy valaki mégis indít:


Magyarországon ugyebár nincs tenger, se óceán - tehát valahogy el kéne jutni a kiinduló pontig. Hogy? Sok helyen már szinte nincs is repülőjárat, a legtöbbet törölték, bud.hu oldalán kb. 70 %-a a járatoknak törölve, az országhatárok lezárva külföldiek számára:

[link]


De még ha el is jutnál valahová, mit csinálnál a hajón?

Felszálltok, utaztok, aztán kiderült, hogy van egy fertőzött beteg a hajón, így aztán másik párszáz emberrel (ha lennének ilyenek) együtt karanténba kerülsz, az országok, városok nem fogadnak, nem lehet kiszállni - tényleg nagyszerű út lenne.


Tényleg olyan érzésem van, mintha nem lennél tisztában a tényekkel.

Nem, nincsenek járatok:

[link]

2020. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem az első válaszolóé, hogy ezt az ordas baromságot látva nyugodt tudott maradni és normálisan válaszolt:D
2020. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a hétköznapi hősök nem mindig hordanak köpenyt. Hacsak nem orvos vagy ápoló az 1-es válaszoló :)
2020. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-) 1-es vagyok.
2020. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De jó, hogy leszoktattam magam arról a rossz szokásról, hogy ítélkező legyek, anélkül, hogy a dolgok mögé lássak.

Nektek is javaslom ezt ;)

Nem azért kérdeztem mert bármiféle szaros hajóútra szeretnék menni :) Már én is hetek óta itthon vagyok és csak biciklis futárkodni megyek ki, akkor is már fóbiásan betartom a prevenciós és higiéniai javaslatokat

Szóval kérlek ennek tudatában válaszoljatok

Köszi

2020. márc. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!