Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eltektintve a vírustól hova...

Eltektintve a vírustól hova utaznál? Indokold is meg.

Figyelt kérdés

Nekünk ezek az országok voltak ,,szimpatikusak"


Aki járt már valamelyikben is légyszi írjon véleményt!


Köszönöm.


2020. máj. 21. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Törökország
Egyiptom
Görögország- Zakynthos
Bulgária- Sunny beach
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiptom fantasztikus hely, nagyon tetszett, nem vizparton voltam
2020. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Törökország, Egyiptom és Bulgária klasszikus "7nap 6 éjszaka all inclusive" úticél, nagy szállodás, szervezett utas, strandos. Ezeken a helyeken általában az ember nem hagyja el a komplexumot. Ennek megfelelően a komplexumon kívül általában nem is nagyon van semmi. Én ezeket az utakat nem szeretem annyira, gyerekkoromban a 90-es évek végének családi nyaralásait juttatja eszembe, amikor a Neckermann katalógusban kellett az utazási irodában rábökni valami random szállodára, hogy na, ide megyünk.


Jobban szeretem magamnak lefoglalni a szállást, nem akarom hogy minden étkezésem előre el legyen döntve, köszönöm nem akarok ingyen berúgni a hotel bárjában, és örülök neki hogy ha ki lehet menni a szálláson kívülre és van mit csinálni, akár sétálni valahol, akár beülni enni valahova, akár valami nevezetességet megnézni vagy programon részt venni. Úgyhogy én biztos Görögországba mennék, gyönyörű a hely, cuki a vidék, jók a kaják, és úgy el vannak szegényedve mint a templom egere, úgyhogy minden tök olcsó:D

2020. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp tengerpart, akkor inkább Spanyolország, Olaszország, vagy Madeira.
2020. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Görögországban nem voltam még, a nagy meleget viszont nem bírom. Spanyolország északi partját ajánlom neked ha nem akarsz kánikulát.
2020. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!