Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten hol érdemes utazótá...

Budapesten hol érdemes utazótáskát + hátizsákot + övtáskát vásárolni? Szettet, de ha nem szett, az sem baj.

Figyelt kérdés

Strapabíró anyagból, jól megvarrva.

És még az is kérdés, hogy milyen márkát ajánlasz?



2020. júl. 21. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A négybetűs német áruházláncok teljesen korrekt termékeket kínálnak.

Egyébként el nem tudom képzelni, mi az a titkos valami, ami miatt az évente max egyszer utazó magyar ember felteszi azt a kérdést, amit te is kiírtál?

2020. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi a titkos abban, amit írtam?! Nem tudom, hogy mit hordasz össze...
2020. júl. 21. 13:49
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat, légy szíves...
2020. júl. 21. 13:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálom értelmesen leírni. Évente 15-18-szor repülök. A legközönségesebb táskákat használom.

Sosem volt semmi bajom velük. Nem szakadnak, nem mennek szét. Teszik a dolgukat. Te repülni fogsz évente egyszer, és az érdekel, melyik márkát válaszd.

Ennyi a különbség.

Valamit rosszul csinálsz.

2020. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább online érdemes vásárolni , többnyire jobb áron kapod ugyanazokat a termékeket. Nekem a Samsonite, American Tourister, Osprey márkák váltak be, de nem a tartósságban kiemelkedően, hanem a pakolást megkönnyítő megoldásaik jók.
2020. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4. "Te repülni fogsz évente egyszer, és az érdekel, melyik márkát válaszd."


Ki is mondta, hogy repülni fogok? Senki. Ja, bocs. Te mondod... Hogy ilyeneket honnan veszel, hogy repülni fogok?! A többi feltételezésedről is ennyit!


Az nálam negyedrendű, hogy mi a márka - ajánlom figyelmedbe a kérdések sorrendjét és a kulcsszavakat. A kulcsszavak között sem szerepel ugyanis, hogy "márka".

Tessék, a preferenciák: #utazás #utazótáska #hátitáska #hátizsák #övtáska #strapabíróság.


Azt sajnos nem tudod ennyi kérdésből megállapítani, hogy hányszor utazik valaki, pláne, hogy mivel...


Nekem eddig Tatonka volt, az nagyon(!!!) sok évig bírta és most is olyat akarok, ami strapabíró. A Tatonka nagyon jó anyagból volt, és totál praktikus, efféle hasonló tapasztalatokra vagyok kíváncsi más táskákkal kapcsolatban. A márka is jöhet, akár.


Arra viszont egyáltalán nem voltam kíváncsi, hogy te hányszor repülsz egy évben. Nem erről szól a kérdés. Pontosabban: a lekezelő stílusod miatt nem vagyok erre kíváncsi.

2020. júl. 21. 14:44
 7/12 A kérdező kommentje:

#4. És ez is az én kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Úgyhogy totál buktad!

2020. júl. 21. 14:45
 8/12 A kérdező kommentje:
#5. Köszönöm szépen, a pakolás is nagyon fontos szempont - nekem is! :-) Köszi a felsorolást! Az Osprey nagyon jó, azt tudom, csak elég húzós, de átgondolom - és a többit is.
2020. júl. 21. 14:46
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem meg legegyszerűbb ha beballagsz a legközelebbi decathlonba......mindenből lesz több féle is amit felsoroltál jó minőségben és rendkívül korrekt áron
2020. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9. A Decathlon is képben van, valószínűleg oda is be fogok ugrani, de legutóbb, amikor ott jártam - nem annyira tűntek strapabírónak a táskák, de meg fogom még nézni. Köszi D. Brasco! (Láttam azt a filmet. :-) Már, ha onnan ered a nicked.)
2020. júl. 21. 15:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!