Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék menni...

Angliába szeretnék menni au-pairnek. Érdekelne, mások hogy jutottak ki?!

Figyelt kérdés

Én a vigiaupairPONTcoPONTuk-án olvasgattam,és érdkelne nagyon a dolog.Csak szeretném tudni,hogy van e olyan akit már ők kivittek,és milyen volt.mert így az honlap alapján szimpatikusnak tűntek.

Itt is olvasgattam az előző kérdéseket,és legtöbben a greataupairPONZcom-ot,és az aupair-worldPontnet-et ajánlották.

Egyéb tapasztalat?


2010. aug. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó kérdés!!! én is ki szeretnék menni!várom a válaszokat! bocsi az offért
2010. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj.nem nagyon árasztanak el a válaszokkal sajnos...
2010. aug. 5. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg az iwiw fórumát vagy apróhirdetését. Ritkán ugyan, de szoktak lányok feltenni hirdetéseket, akik elhagyják a családjukat és új au pairt keresnek a helyükre.


Amúgy rengeteg ügynökség van, a neten lehet keresgélni, és sajnos szerencse kérdése erősen, hogy otthonról kiválasztanak e vagy sem. Próbáljatok meg olyan fórumokban mászkálni, ahol au pairek írogatnak - bocsi, de nem tudom ilyen hol van, ez csak egy gondolat, viszont a google csodákra képes... persze ha lehet akkor google.co.uk-n nézzetek körül és ne a .hu-n.

Legyetek leleményesek, ez az első próba, mert külföldön lesz még egy pár. :D

Sok sikert!

2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami! Egy hely nagyon nem elég... ha ki akartok menni, a lehető összes site-ra tegyétek fel magatokat és pörögjetek ez ügyben, amennyire csak tudtok.
2010. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!