Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ideális busz? (többi lent)

Ideális busz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyukám azt mondta a neveloapamnak hogy ne menjek 71A-val utána villamossal suliba (Szegedi vagyok). Inkább menjek a 84, 90 busszal. Mert a vírus miatt stb. Megfertőződhetek aztán haza hozom. Csak az a baj ha vagy 84, vagy 90 busszal megyek minden reggel kicsi buszt küldenek és alig férek fel rá. Korán nem akarok menni. Ezért jó a 7:08-as 71A. Mostanság úgysem vannak rajta. És a megállója is közelebb van nekem mint a 90-nek.

Ti mit tennétek a helyembe?



2020. szept. 6. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Egy nap még le is lettem cseszve, hogy miért 71A-val mentem....volna!

Igy mentem 90-nel...

Es utanam jott, kicsit ciki is volt...

Anya mondta hogy neki akkod már mindegy de neveloapamnak nem. Hetfotol melyik busszal menjek akkor?

Jovoheten nagyon Szerintem nem tudjak lenyomozni mind2 szulo megy el dolgozni

2020. szept. 6. 14:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mellékesen kérdez meg az anyádtól, mi fontosabb neki, az egészséged vagy a nevelőapád. Legalább tisztában leszel a helyzettel. Egyébként menj diszkréten azzal, amelyikben kevesebben vannak és éppen jó neked. A diszkrét itt azt jelenti, ne propagáld a szüleid előtt. Ha kérdezik, mondd azt, minden rendben volt.
2020. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azzal menj, amelyiken a te megítélésed szerint biztonságosabb. Ezt te el tudod dönteni, nincs szükség a felnőttek utasításaira.
2020. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!