Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltál már ifjúsági keresztény...

Voltál már ifjúsági keresztény táborba? Ha igen: Milyen volt? Mi tetszett és mi nem? Milyen véleményel tértetek haza?

Figyelt kérdés
18 lány
2010. aug. 6. 23:14
 1/6 anonim válasza:

voltam,

sz_r volt,

az nem tetszett,hogyha pl egy játékban nem vettem részt(mert rosszul voltam)bűntudatot keltettek bennem,hogy cserben hagyom a csapatomat -amikor egyszerű számháborúról volt szó,én meg utána le is betegedtem-..

azzal a véleménnyel,hogy többet nem megyek vallásos táborba.

2010. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyik legjobb barátom jár minden évben keresztény táborba, ő jól érzi magát, teljesen normális, nem stréber gyerek. én is gondoltam már rá, hogy egyszer elmegyek, de jelenleg külföldön vagyok, szóval nem sok esély van rá.
2010. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, és borzalmas volt. Egy hihetetlenül erőszakos nő vezette, akinek volt egy fura lánya, akinek az volt a hobbija, hogy nyitott ajtajú wc-n ülve beszélgessen másokkal. Ha nem akartam játszani, akkor is erőltették a dolgot, ha nem akartam beszélgetni, akkor sem hagytak békén, ha nem teljesítettem jól valamiben, esetleg belegabalyodtam valami imába, rendesen le lettem cseszve. Az ebédnél csak egyfajta ételt ehettem (mindenki más választhatott), attól pedig ment a hasam (ez kirándulás közben jött rám). Mindenki furán nézett rám, amikor imádkoztunk, pedig úgy csináltam mindent, ahogy kellett. Nem barátkoztak velem, majdnem a vonaton felejtettek.


Egy élmény volt ^^

2010. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm megy mindig, és mindig arról mesél hogy ellógnak piálni meg minden :D:D
2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget szexeltünk. Nekem tetszett
2010. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

èn kb 15 éve voltam. Református táborban.


Nekem nagyon tetszett. Ilyen lazán szerintem egy táborban sem voltunk. Tele volt fiatal teológiát tanulókkal akik a felvigyázok voltak. Táncoltunk énekeltünk és 1x egy nap istentisztelet volt, ahol kicsit unaktoztunk de addig szemezgettünk a fiukkal meg rajzoltunk a füzetünkbe. Igaz az átlag kor 12-15 év volt. ès az ország több részéröl voltunk. Egésznap rohangáltunk üvöltöztünk soha senki nem szidott le, nem volt semmi kötelezö csak ez az egy istentisztelet.


Esténként feljött hozzánk egy teológiát tanuló vigyázó és feltett az életröl kérdést amit megvitattunk, és nagyon érdekes volt 13 évesen. Pl kit tartunk a világ legjobb emberének, létezik-e ilyen.


Szóval én minden évben több táborban is voltam gyermek koromban, de ez az egyik legjobb tábor volt.

Még annyit hogy volt egy lány aki a barátnöm volt de nem volt megkeresztelve, mindig járt velem hittanra és ö is jöhetett velünk.


Szerintem egy ilyen tábor attól függ milyenek a vezetök a felvigyázók. Nekünk a felubel tiszteletesünk nagyon szerette a gyerekeket és mindig érdekes volt a hittan, én imádtam járni habár konfirmáció után már templomba sem jártam, de kisgyerekként mindig annyi mese, és program volt.


èn a születendö gyermekemet is megkereszetltetem és járatom hittanra de olyan tiszteleteshez aki ért a gyerekekhez és letudja öket kötni.

2010. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!