Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország lenne a legjobb...

Melyik ország lenne a legjobb választás szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretném az életem utolsó 20-30 évét egy olyan helyen eltölteni ahol nyugalom van,tengerpart és nem kell fűtésen gondolkodni mert mindig meleg van.

Egy 10(max 15) éven belül a megtakarításomból vennék egy házat és utána szrnék az egész világra.

Hol tudnám ezt megvalósítani ahol olcsók az ingatlanok és úgy általában az élet?



2020. szept. 30. 11:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehetőleg beszéljenek angolul.
2020. szept. 30. 11:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kanári szigetek, azokból is leginkább Tenerife meg La Gomera. Isteni hely.
2020. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oda inkább a spanyol nyelv kellene. És mennyire olcsók az árak?
2020. szept. 30. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Caymán szigetek
2020. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Korfu. Mindenki beszél angolul.
2020. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Korfun kell fűteni
2020. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 20-30 év kedvéért már megtanulhatod a helyi nyelvet :)
2020. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Namíbia...
2020. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Üdv újra (Kanári szigetek). Sokszor voltam már, legutóbb most augusztusban, kivétel nélkül szinte mindenki beszél angolul úgyhogy bőven elvagy, az a minimális kis spanyol meg ami ahhoz kell hogy boldogulj azokkal akik nem, pár hét alatt rádragad. Egész évben 20-25 fok van és süt a nap, kellemesen fúj a szél meg hullámlik a víz. Tele van delfinnel meg mindenféle színes meg színtelen hallal a víz. A flóra helyenként dzsungeles, helyenként sivatagos, a fauna gyakorlatilag kimerül a madarakban meg a halakban. 6 óra a repülőút, de még Európában vagy ami azért szerintem marha sokat számít.


Hát hogy az árak mennyire olcsók, nem egészen tudom hogy ez alatt mit értesz, a boltban kb. itthoni árakon megkapod a dolgokat, vagy egy lehelletnyivel drágábban, de nem sokkal. Halak, rákok, ilyen olyan tengeri élőlények, trópusi gyümölcsök, saláták, szószok, inkább ilyesmikhez lehet jó alapanyagokat kapni mint a pacalpörkölthöz. Étteremben is főleg ezeket adják mindenféle formában, egy főétel 15-25 EUR per fő, kb. így kell elképzelni. Ingatlan...hát az meg ugyanúgy mint bárhol a világon, van csúnya olcsón, meg szép drágán:)

2020. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Uj Zelandot/Australiat neked talaltak ki
2021. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!