Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Törökországról?

XXxOoOxXx kérdése:

Mi a véleményetek Törökországról?

Figyelt kérdés

Milyenek ott az emberek? Vendégszeretőek, vagy agresszívak? Ha már jártatok kint, mit tapasztaltatok? Mire kell vigyázni? És hol vannak jó éttermek, szállodák, szórakozóhelyek?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2010. aug. 11. 14:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Legjobb. Legjobb szálloda Phaselis Rose Kemer.
2010. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a legjobb tenger amin valéaha voltam. és sok tengeren voltam.

alba resort hotel;)

2010. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon jó nyaralóhely, ha a földközi-tengeri részére utaznál. Az emberek kedvesek a szállodák szinte legtöbbje all insclusive szolgáltatást nyújt( minimum ****-ba menj!) viszonylag nem is olyan drága, történelmi emlékeket is rengeteget találsz szinte többet mint Görögországban (Trója, Side, amfiteátrumok). a tenger fantasztikusan meleg. Egyik legjobb tengerparti nyaralóhely Dél-Európában viszonylag középkategóriás áron sztem. Last minute-tal lehte jó árakon 1-2 hetes utakat kivenni! Mindenképpen ajánlom. Na jó, ha már bejártad a fél világot előtte, akkor nem lesz akkora élmény de amúgy nagyon szuper!
2010. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2010. aug. 13. 15:27
 5/5 anonim válasza:
Mindegy milyen hotelbe mész, csak ne legyen kevesebb a csillaga, mint 4 xD
2011. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!