Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért mennek Japánba turistázni?

Miért mennek Japánba turistázni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Három hétig voltam Japánban egy barátnőm által, és gyönyörű ország nagyon szerteágazó és érdekes kultúrával.

Míg például Olaszországban vagy Írországban találsz hasonló elemeket, addig Japán minden szempontból nagyon más.

25/N

2020. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Japán nekünk talán “legkülföldibb” ország, minden nagyon eltér: más kaják, más emberek, más kultúra, nem tudsz elolvasni semmit, még a vécét sem tudod lehúzni. Mind a hagyományos Japán (mohás kertek, pagodák) mind a futurisztikus tokiói utcák nagyon különböznek az amerikai és európai városoktól, így kulturálisan is izgalmas és egzotikus úticél. Emellett könnyen utazható (ugyan tájékozódni az írás és az utcanevek hiánya miatt kihívást jelenthet, de biztonságos, mindenhol fejlett közelekedéssel, kimagasló infrastrúrával). Persze vannak még egzotikus helyek, Afrika közepén vagy Pápuán, de ezek már harcore terepek.

Sajnos magyaroknak drága ország, de a pénzedért mindenhol minőséget kapsz. Ajánlom nagyon.

2020. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Japán a, világ legegyedibb országa mert a történelem során őket érte az egyik legkevesebb külföldi behatás.

Én a keleti vallásokat nagyon szeretem. És az ehhez kapcsolódó éketszemléletet.

A japán építészet is nagyon tetszik, a modern is de legfőképp a hagyományos.

A japán konyhát is szeretem.

A tájak szépek, Japánban sok a hegyvidék ami nekem nagyon tetszik.


Én voltam már Japánban. Nagyon jó élmény volt és visszamennék, de más távol-keleti országokat (pl a két Korea, Kína, Taiwan stb.)is megnéznék.

2020. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dixina válasza:

Hogy teszteljék a japán tudásukat :)

És úgy van ahogy a többiek is elmodták. A kultúri szinte teljesen külömbözik és azon kívül sok érdekes dolog van ott. Pl:mindíg meg akartam nézni hogy készítenek vajon el egy kanzashi-t. Ha nem tudnád mi az keress rá :) Nagyon szép!

2020. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Paczalos István ***** válasza:
47%
Készülj fel, hogy az első két hétben éhen akarsz pusztulni, ha húsevő vagy. Javaslom a koreai vendéglőket erre az esetre, ez a saját tapasztalatom. Amúgy merre mész, milyen beállítottságú vagy (természetjáró, városias, múzeumjáró, stb) ez alapján még tudna is mondani pár tippet az ember. Ha nagy darab vagy, akkor ha betérsz egy bárba, a szakét valószínű, ingyen kapod. Alkalmi partner is könnyen összejön egy jó kis páros izzadásra, ez ügyben elég szabados a szexuális kultúrájuk. Közös piálásnál figyelj rájuk, mert hamar kiütik magukat. A söreik nagyon jók, azokat érdemes végig kóstolnod. Ha Nagoya környékére mész, nézd meg feltétlenül a kastélyt, és az Acuta kerületben levő szentélyt, és ami kihagyhatatlan: a tudományos múzeumot. A magyar múzeumoknak volna mit tanulni innen.
2020. dec. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert Japán a Föld bolygó csodaországa, kb. 250 évvel előttünk járnak. :))
2021. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!