Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Haza lehet jutni valahogyan...

Haza lehet jutni valahogyan Angliából?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm kint ragadt, mert mindenféleképpen szeretett volna egy negatív covid tesztet, mielőtt haza indulna (ironikus, ma lett meg az eredménye), most azonban a legtöbb reptér bezárta kapuit Anglia előtt. Mi is keressük a megoldást, hogy lehetne valahogy legálisan haza térnie, van esetleg valakinek bármi használható tippje?

2020. dec. 21. 23:02
1 2
 11/12 BeefEater ***** válasza:
100%
Jobb, ha most marad. Ha mindenképpen kell mennie akkor csak átszállással. Én elsőre azt nézném meg, hogy Észak-Írországba el lehet-e menni, ott átmenni a határon és Dublinból Magyarországra. Bár mire ezt elolvasod lehet, hogy ez sem járható út.
2020. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítő szándékot! :)


6-os, köszi, hogy vetted a fáradtságot és linkelted, másoltad, eskü kerestem korábbi kérdéseket.


7-es, én általában el szoktam engedni az ilyen megjegyzéseket a fülem mellett, de most valamiért nincsen kedvem hozzá, szóval:

elképzelhető, hogy nyomós okkal ment ki, és most pedig nyomós okkal utazna haza, nem tudom, miért nem lehet ilyesmit feltételezni valakiről, pláne nem tudom, hogy negatív teszttel, majd a karantént betartva miért ne tölthetné a karácsonyt itthon, az ő saját házában? (édesanyja - nem covidoból kifolyólagos - kórházba kerülése miatt kellett kiutaznia, segített a nővérének is a pici babájával kapcsolatban, s mivel édesanyja szerencsés módon felépült, ő is inkább a párjával töltené a karácsonyt.)

azt meg nem tudom, mire alapozod azt, hogy ne érteném, amit leírtál... nem kell ennyire magas lóról beszélni, főleg, ha annyira sem vagy intelligens, hogy előbb kérdezz, aztán alkoss véleményt.


letett a dologról, tényleg köszi mindenkinek :)

2020. dec. 22. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!