Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyiből jönne ki legolcsóbba...

Mennyiből jönne ki legolcsóbban egy hét nyaralás Máltán?

Figyelt kérdés

-Nem kell sokcsillagos szálloda, megteszi egy olcsóbb

-Nyáron mennénk, amikor alapból sokan vannak

-Angolul meg tudjuk magunkat érttetni

-Repülővel mennénk, abból is megteszi egy fapados

-Evés ivás egy olcsóbb vendéglőben

-ha valahova el akarnánk menni(a reptér-szálloda-reptér viszonylet kivételével) gyalog mennénk.


Tudom, hogy interneten meg lehet nézni, de nem mindíg reális az az ár, amit kiír. Pontosabb információm lenne, ha valaki személyes tapasztalatot írna.



2020. dec. 31. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy 2-en mennénk
2020. dec. 31. 14:23
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Airbnb.com

Booking.com

Wizzair.com

ryanair.com

Numbeo.com


Ennél reálisabb árakat nem mond neked senki.

2020. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Málta a nyári 43 fokban nem feltétlenül annyira király célpont amúgy, ha tudtok menni később, akkor inkább szeptember vége, október eleje. Rettentően repjegyfüggő amúgy.
2020. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ősszel már dolgozunk, akkor nem jó.

Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 31. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

1 vársz néhány hónapot, addig a kettes válaszadó által megadott helyeken keresel

- először repjegyet. Majd utána szállást, harmadszor rákeresel a helyi buszkártyára.

2. Azért is vársz, mert jelenleg rohadt drága minden máltai repjegy. Most minden cég túlárazza, mert ilyenkor csak a hülyék vesznek jegyet.


Egyébként ha van sziget ami nekem egyáltalán nem tetszett, az Málta. Szerintem hihetetlen egyhangú és unalmas hely, ráadásul irreálisan túlértékelt.

Annyi pénzből amennyiből oda mész, mehetnél valamelyik rendes görög szigetre is. Anyiból, amiből ott kiveszel egy cipőkanálnyi szállást, törökoszágban csodát kapsz. Annyiból, amennyiből ott bevásárolsz a boltban, Albániában fejedelmi lakomát kapsz.

És minden általam példának felhozott helyen van legalább látnivaló, nem csak a pőre sziklák, a nulla tengerpart és a cipőkanálnyi szobák.

2020. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Görögországban gyerekként többször voltam. Törökországban élnek rokonaink, náluk 2 éve voltam utoljára (akkor nem kellett se szállást, sem pedig buszjegyeket venni, mert autóval elénk jöttek mindíg.


Úgy vagyunk vele, hogy annyi helyre érdemes ellátogatni, amennyire csak lehet, mert csak egyszer élünk...


Albánia esetleg még szóba jöhet

2020. dec. 31. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én voltam Máltán tavaly februárban

Akkor volt 23-25 fok... nyáron olyan forróság lehet, mint Afrikában!!

A buszok üvege kockázva van sötétítve, valószínűleg mert elviselhetetlen a forróság nyáron


Olyan, mint egy sivatag néhány házzal

Nekem sem tetszett

Sőt a párom elkapott valami gyomor fertőzést egy sütitől (valószínűleg romlott volt, képzelem mi lehet nyáron :Xd...)


Akkor februárban a nyaraló városban kevesen voltak, de a fővárosban akkor is voltak viszonylag sokan (turista)


Nekünk kettőnknek hotel apartman lakásban volt 200 euro mindennel együtt, kivéve kaja, de ez február volt


Szerintem se egy szép hely, 10000 x inkább a Kanári szigetek

2020. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Müller ádi ***** válasza:
2021. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!