Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Maestro bankkártyákat...

A Maestro bankkártyákat mennyire fogadják el a világ körül?

Figyelt kérdés

A jelenlegi debit kártyám Maestro sajnos. Azt hallottam, hogy a MasterCard-ot jobban elfogadják.


Ez igaz?



2020. dec. 31. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, igaz.
2020. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz. maestrot a kiadó ország területén tudod használni, külföldi internetes oldalokon se tudsz vele fizetni (bár ezt paypallal meg lehet kerülni)
2021. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Maestro nagy szenvedés. Annyiszor volt, hogy akartam volna egy oldalról rendelni, és Maestroval nem tudtam, és paypallal sem lehetett... szerencsére már Mastercardom van. Sokkal jobb. Megéri váltani.
2021. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyémet még a facebook se fogadja el...
2021. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez országfüggő.Svájcban pl jobban boldogulsz májsztróval.Gondolom hogy nem az egész világot akarod bejarni tehát konkrét országokkal kapcsolatban tájékozódj a neten és az alapján dönts.Vagy legyen két kartyád,ez is egy megoldás.
2021. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szinte sehoo nem fogadjak el, az csak jatekkartya. A paromnak van Maestro is, sehol nem tudta kulfoldon hasznalni.
2021. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem Maestro van, nem Magyarorszagon élek, de eddig még mindenütt tudtam használni a kiadó országon kívül is.
2021. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy az előttem válaszolók hol vásárolnak, de velem még ilyen soha nem fordult elő. Több országban is tudtam gond nélkül használni, és külföldi oldalaknál is fizettem már vele előre.
2021. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vannak helyek és oldalak, ahol nem fogadják el a Maestrot. MasterCard és Visa jóformán mindenhol elfogadott. Csak emiatt nem éri meg most azonnal váltani, de azt javaslom, hogyha lejár, a következő legyen MasterCard.
2021. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!