Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valami járható út jelenleg...

Da puta madre kérdése:

Van valami járható út jelenleg Magyarországra az Egyesült Királyságból?

Figyelt kérdés

Sürgősen haza kellene költöznöm. Repülőjáratok nem nagyon vannak. A fapadosok csak áprilistól járnak, British Airways március vége, KLM nem jó, mert Hollandia nem engedi be az utazókat UKből.

Bármilyen értelemes infó segítség lenne..

Van más út? Autóval esetleg?

Köszönöm!


2021. febr. 20. 15:12
 1/7 anonim válasza:
39%

Próbáld meg felhívni a londoni magyar nagykövetséget, nekik elvileg tudniuk kéne naprakészen hogy hogy tudsz hazamenni. Az autós hazautazásról ezt mondják február 15-i dátummal:

[link]

2021. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Vannak járatok.. [link]
2021. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, butaságot írtam, azok az induló járatok.. Érdekes, hogy oda megy gép vissza meg nem. Hívd fel szerintem is a követséget..
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Van ez a világjárvány. Ezért kellene a valagadodon megülnöd még egy picit. Senkit nem érdekel, hogy te sürgősen akarsz utazni. Ez van.

Szerencsére.

2021. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 4-esnek: szerintem meg senkit nem érdekelnek az olyan válaszok, amelyek semmi információt nem szolgáltatnak, csak unaloműzésként íródnak..ha nem bírsz megülni a 'valagadon' akkor foglald le magad valami mással..


A többieknek köszönöm a választ!

2021. febr. 20. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak járatok. Persze a kérdező nem fejtette ki, hogy melyik reptérre gondol. Jelenleg azt hiszem csak London megy, de onnan Wizz és Ryan is van.


Ha a dátumok nem jók, akkor meg nem csak a KLM létezik átszállásra. Keress egy olyan országot, ahova van járat Angliából és Magyarországra is. Németek pl. engedik az átszállást, ha egy légitársasággal utazol azonos jegyen (tehát fapadosok off). Lengyelek szintén.

2021. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-osnak köszönöm szépen! Azért nem írtam, hogy melyik reptér, mert ez a 'kisebb gond'..Londonba még eljutok valahogy! Nagy segítség volt a hozzászólás, hálás vagyok!
2021. márc. 2. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!