Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim lennének...

Milyen lehetőségeim lennének Kanadában?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert felsőfokú végzettségem ugyan nincs de, 2 szakmám van, Autószerelő és Karosszérialakatos.

Van egy felsőfokú nyelvvizsgám angolból, egy közepfokúm németből és franciából.


Csináltam CRS pont szamítást de nagyon változatos eredmények jöttek ki.


A lényeg. Egy átlag embernek milyen lehetőségei vannak ott?


2021. febr. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több emigrált kamionsofőrt ismerek, szóval egyáltalán nem lehetetlen.


Karosszérialakatos 7322 kóddal szerepel, gépszerelőből meg vagy 15 különböző van az FSW-listán: [link]


Ha nem olyan égetően sürgős, én próbálnék valami specializációt szerezni az autószerelőből, ha létezik itthon ilyesmi. Pl. nehézgépekre, hogy bányákban, iparban tudj elhelyezkedni. Vagy egy harmadik szakmát, mint a hegesztő vagy CNC-maró.


De már a két szakmával plusz a nyelvekkel (a franciát jobban fogják értékelni a németnél) is jól állsz.

2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem egy rossz ötlet egyébként.

Még körül kell néznem hogy milyen lehetőségeim vannak ilyen téren.


Itthon nem tudom milyen lehetőségek vannak nehézgépek terén.

Egy harmadik szakma sem lenne rossz. Ahogy lehetőségeim engedik próbálom még kvalifikálni magam.

Lehet hogy még egy hegesztőt megpróbálok. Ammennyire lehetőségek engedik.


A francia meg nem gond mert már van B2 belőle. Másnem jobban ra kell feküdnöm még.


Köszönöm a válaszodat. :)


Jó érzés volt pozitív visszajelzészlt kapni. :)

Ment a zöld. :)

2021. febr. 23. 15:20
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyit tudok hogy tehergépjárművek, autóbuszok és nyergesek szerelésére itthon az autószerelő végzettség a feltétel.

Most mondtam pár példát a nehézgépjárművekre.


Hogy most odakint hogy működik pontosan a szakmarendszer azt még nem tudom.

2021. febr. 23. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
a kanadai bevándorlási hivatal oldalán ki lehet tölteni egy gyorstesztet ami megmondja kb mennyi esélyed van egy munkavízumra. végzettségtől, nyelvtudástól meg ilyesmiktől függ
2021. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!