Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki veszített el pénzt lefogla...

Aki veszített el pénzt lefoglalt utazási irodás útnál, mennyit nyúltak le tőletek, és melyik iroda? Az elmúlt koronavírusos időszakra gondolok.

Figyelt kérdés
Nekünk az utazási utalványból akarnak jócskán lenyúlni, ami tavalyról maradt.

2021. febr. 25. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Ezek szerint nem érted, hogy csak azért nyúlnak le tőled pénzt, mert hagyod és elfogadod, amit mondanak.

Mi lenne, ha ezegyszer kiállnál magadért, és visszakérnéd a pénzed?

2021. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

10%-ot,mert indulás előtt egy hónappal én döntöttem úgy hogy nem megyünk.

Egyébként nem indult az út, szóval ha várok egy hónapot akkor visszakaptam volna mindent.

Nem tartom lenyúlásnak.Benne volt minden a szabályzatban,csak ritka hogy az ember elolvassa,meg ilyen helyzet nem is volt még..

Persze, ettől nem esett jobban,hogy pénzbe került a semmi.

Ettől függetlenül szeretnék még velük utazni,ha helyreáll a világ.

2021. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%

Okés, de te kb enyit értettél meg a világból. Befizettél egy irodának, akik alapból a hülyéket utaztatják. Aztán még hagyod azt is, hogy még hülyébbeknek nézzenek.

Ne, kérlek ne most okoskodj.

2021. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként van valami oka, hogy nem állsz a sarkadra, és kéred vissza a pénzedet? VAgy hülyének, bambának lenni jó?
2021. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erről te lehet többet tudnál mesélni...
2021. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!