Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nekünk kell fizetni a...

Miért nekünk kell fizetni a tesztekért? Ha kötelező, miért nem rendezi el maga az állam?

Figyelt kérdés
Külföldre utazom, és egy nevetségesen drága tesztkészletet kell rendelni. Eszem ágában sincs ilyesmiért fizetni (gondolom senkinek). Hogy kötelezhetnek erre? Ha annyira akarják, akkor elvégzem, persze, csak akkor finanszírozzák, rendezzék el ők -.-"

2021. márc. 19. 17:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Ja persze... legyen minden ingyen, és még az adókat is csökkentsék...
2021. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha kötelező, akkor a munkáltató nyilván fizeti. Ha mégsem, akkor nála reklamálj.
2021. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Hány forint a teszt most?
2021. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a háziorvosod, hogy szerinted tüneteid vannak és 2-4 napon belül jönnek hozzád a mentők tesztelni ingyen.
2021. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Angliában 210 fontot kell fizetni a tesztért, és 10 nap karantén még akkor is ha negatív az eredmény. Itt kint rosszabb mint otthon. Eddig ezért nem utaztunk haza, mert elég drága így az utazás.
2021. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
A tesztet itthon ingyen akarod, hogy külföldön dolgozhass es ott adózzál, haza meg 1 ft ne keljen fizetned. Elvarod, hogy a tesztet az adofizető allampolgarok fizessek ki neked.
2021. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
5 éve dolgozom. Havonta levonnak 25 ezer forintot TB-re. Egyszer voltam beteömetni a fogam, egyszer bőrgyógyásznál és kétszer háziorvosnál. Egy darab teszt árát sajnálják tőlem :) Hát b*szódjanak meg, én azt mondom :)
2021. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16: Nem az itthoni tesztről van szó. Az is drága, de nem olyan vészes, mint a kinti 210 font (90 ezer forint).


17: Nekem 5 év alatt egyszer sem kellett orvoshoz mennem, és sokkal több tb-t fizetek. Nem érdemlünk meg egy rohadt ingyen tesztet?:)

2021. márc. 20. 09:38
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Tehát szerintetek teljesen mindegy, hogy hány forint most a teszt és semmi köze a kérdéshez.


Egyem a logikátokat!


Kérdező: hazugság azt állítani, hogy kötelező utazni a pénzért. Te is tudod.

2021. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
17-es vagyok. Na látom a sok élettelen, akik békeidőben is csak otthon ül megjött lepontozni. Ha szerintetek a több, mint egy millió forint befizetett TB-mből nem érdemlek meg 2X15 ezer forintot (a Nemzetközi oltóközponton ennyibe kerül), akkor az rólatok árul el elég sok mindent. Nyugodtan nyomhatjátok a lepontozó gombot, tudom, hogy ennyi örömötök van összesen az életben.
2021. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!