Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás görögbe "állami szerv...

Utazás görögbe "állami szerv által kiállított igazolással"!?

Figyelt kérdés
Minden cikkben a fenti idézetes szlogent lehet olvasni, hogy ilyen igazolással lehet utazni görögbe, ami tartalmazza a 2. oltás idejét es oltás típusát. A magyar kártya ezeket nem tartalmazza ugye. A kérdésem: létezik valami egyéb módon kérhető ilyen igazolás? Ügyfélkapun vagy valamin keresztül? Vagy gyakorlatilag görögbe most még magyar ember (hiába vagyok már túl több mint 2 hete a második oltáson is) csak negatív PCR-el mehet?

2021. máj. 18. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az applikációban elvileg benne lesz, hogy mikor kaptad a másodikat.
2021. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi magyarok nem görögbe utazunk, ezt csak a magyar paraszt mondja.

Egyébként a valódi gond a belépéssel az, hogy angol nyelvű igazolásra lesz szükséged, amit természetesen jelenleg nem csinál a magyar állam.

Mindezt úgy, hogy 1 hónap sincs az idegenforgalmi főszezon kezdetéig.

Most tenmagad is levonhatod a következtetést, mire alkalmas a mai magyar kormány...

2021. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Bárhol le lehet tölteni ilyen igazolásmintát....

Pl itt is említik:


[link]


A drive-os linkre kattints!

2021. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Megfogod az oltási igazolásodat/nem a kártyát/, és hivatalos fordító irodában lefordíttatod.

Vagy vársz jun. közepéig, hogy mit döntenek az egységes eu igazolványról.

2021. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egy hiteles fordításra én is gondoltam, de ez is a bajom vele: hogy én gondoltam rá és sehol nem olvasom se konzuli oldalon, vagy más ember tapasztalata alapján, hogy működik-e a gyakorlatban vagy sem, úgy meg elég lutri.


No megyek is vissza kapálni, mert szédülök már 5p internet használat után, akkora paraszt vagyok.

2021. máj. 18. 11:28
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
88%

Nézd ezek a görögbe/németbe/osztrákba meg társai olyan szintű nyelvi igénytelenségről árulkodnak,hogy az borzasztó.Ezt már csak a horváthba ,igen így "th"-val überelni maximum.

Egyebkent meg még mindig a teszt a biztos,azzal nem fognak kötekedni.

2021. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én most voltam Lastminitbe. Állati klassz hely, és nem kell semmi.
2021. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az Lastminitben! Vagy Lastminitországban. Légyszíves ne igénytelenkedd szét a kérdésem, köszönöm.
2021. máj. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!