Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Romániában van olyan rész a...

Romániában van olyan rész a tengeren ahol kutyával is lehet együtt fürdeni?

Figyelt kérdés
Még soha nem nyaraltunk Romániában,viszont kártya nélkül ez az opció maradna. Kiskutyánk van,akit szeretnénk magunkkal vinni. Illetve érdekwlne milyen a Román tenger és a part.

2021. jún. 3. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg pénzvüntetést szabnak ki, ha kutyával mész kijelölt strandokra. (Mivel ez Románia, valószínűleg lesz*rja mindenki) Én a helyetekben elhagyatottabb részeken próbálkoznék.
2021. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én sokszor nyaraltam a román tengerparton, szerintem simán találtok olyan félreeső részeket, ahol senkit sem fog zavarni a kutya.


Egyébként ne várj sokat a tengerparttól. Homokos, de a legtöbb helyen sok az alga (vagy mi), és az egész környék egy nagy lapály. Tisztaság szempontjából eggyel jobb, mint amilyennek az emberek képzelik, de azért egy-egy éjszakai buli után akad szemét bőven. Persze attól is függ, hova mentek.

2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem engedném be a kutyámat abba mocskos vízbe.
2021. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bárhol lehet, a román tengerpart egy vadnyugat, a múltkor történt hogy a cigányok disznót vágtak az egyik legelőkelőbb strandon a fürdőzők között, senkit se zavart
2021. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg csak tanácsolni tudom, oltasd be magad. Egyrészt jobb emberré válsz általa, másrészt rendes tengerpartra is eljuthatsz utána.
2021. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
9%
Lol, ezek a válaszolók, voltak már a román tengerparton vagy csak a szájuk jár?
2021. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
1-es vagyok. Én egy román fórumon olvastam, gondolom az valid infó volt.
2021. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 persze, én 2012-ig minden évben voltam, de mikor Vama Veche-n csak cipővel tudtunk járni a strandon, annyi eldobott fecskendő és miegymás volt, akkor azt mondtam na ebből elég, inkább megyek a bulgárokhoz (Bukaresben lakom egyébként)


#4 voltam

2021. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a tengerparti disznóvágás:

[link]

2021. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Romániában van olyan rész a tengeren ahol kutyával is lehet együtt fürdeni?"


A helyes kérdés inkább ez:


Romániában van olyan rész a tengeren ahol kóbor kutyák nélkül is lehet fürdeni?

2021. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!