Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van térkép vagy legalább egy...

Van térkép vagy legalább egy lista a magyarországi ingyenes kempingekről?

Figyelt kérdés
Googleba hiába keresem, nekem olyan kéne, ahol egyben össze van szedve, lehetőleg térképen ábrázolva.

2021. jún. 19. 21:08
 1/1 Pongi57 ***** válasza:
100%

Mit értesz ingyenes kempingen? Szerintem minden kemping fizetős Magyarországon. Ha vadkempingekre gondolsz, akkor az pedig szinte bárhol lehet, hisz 24 órát nem meghaladó sátorverést nem tiltja semmi. Kivételt jelentenek a nemzeti parkok, természetvédelmi területek. Részletesebben itt tudsz tájékozódni: [link]


Ha egy helyen több napot szeretnél maradni, akkor fel kell keresni az illetékes vadásztársaságot / terület tulajdonost és vele kell egyezkedni a lehetőségekről.


Térképes megoldásról vadkemping ügyben csak a Kék Kör mentén tudok: [link] Itt jobb oldalt a "szállás, bivak" opciónál a "bivak"-ot kell kipipálni és a kék kör mentén megmutatja a lehetséges helyeket. A kék körön kívül érdemes a facebookon belépni egy ilyen tematikájú csoportba. A "vadkemping" keresésre jópár eredményt ad, a "bivak"-ra viszont egyet: "Bivak, bivakolás-ra alkalmas helyek, vadkemping helyek". Szerintem ebbe lépj be és itt érdemes folytatni a kérdezősködést.

2021. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!