Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennétek olyan nyári táborba,...

Mennétek olyan nyári táborba, ahol nomád körülmények között kéne lenni egy hétig (se áram, se normál vizesblokk, csak ásott vécé, és patakban fürdés)?

Figyelt kérdés
Kb. 20 éve voltam két ilyen táborban, gyerekként, akkor kibírtam így 1-1 hetet, de ma már nem mennék. Amúgy nincsenek a nyaraláshoz extra igényeim (tőlem wifi sem kell feltétlenül), de egy normál vécé, zuhanyzó, áram elengedhetetlen számomra akkor is.

2021. jún. 21. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Öreg vagyok én már az ilyesmihez.


37N

2021. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a vecenel az a baj, egy erdoben barmikor, de pottyantos budiban masok szara-hugya fole beulni nem tudnek mar. Gyerekkoromban a pokoktol, darazsfeszektol valo felelem oldotta az undort. De ha birod, egyebkent klassz lehet.
2021. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát...tudod, vannak akik így élnek. Ma, Magyarországon.
2021. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Tudjuk. De attol meg szokatlan annak, aki nem, es a maradek parizert sem tudjuk elkuldeni oda, ahol ehes valaki.
2021. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mi az hogy!
2021. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!