Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Él valaki Los Angelesben?

Él valaki Los Angelesben?

Figyelt kérdés

Aki Los Angelesben az az kérem írjon segítség kéne.

Előre is köszönöm.


2010. aug. 26. 16:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ba.z.meg ha már ott leszek csak kitalálok valamit hidd el. ha nem akkor illegálisan maradok azt kész. Olyan randesek a magyarok baz komolyan. nem az hogy segítséget nyújtanátok itt nyomjátok a negatív válaszokat. inkább akkor ne írjatok semmit kösz. segítséget kértem nem kioktatást. emúgy tudok minenről szerintetk nem néztem utána mindennek már megvan a vízumom is meg minden f.a.sság. Bocs hogy reméltem hogy ezen a ge.ci oldalon esetleg valami kint élő emigráns c.i.gány valamit tudna e tanácsolni. de kösz erre számítottam kb. nem okoztatok csalódást. optimizmusból és segítőkésségből levizsgáztatok. kösz. csá
2010. aug. 27. 18:49
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Vízumnál is megtagadhatják a belépést.. Nehogy azt hidd, hogy most akkor odatelepedhetsz..


Illegálisként meg nem lesz egészségbiztosításod, jogsit nem kaphatsz, tovább nem tanulhatsz, rendes állásokat nem kaphatsz, még mekiben sem.. Nem tudod mit csinálsz!!! nem fogsz kitalálni semmit, mert nem tartózkodhatsz az USA területén tovább!!


Ott Mo-n játszhatod a kiskakast, ott minden szart el lehet játszani, de innen úgy hajtanak ki, hogy mész vissza, és utána még látogatni sem jöhetsz!!

2010. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
nem tom miért vagytok ilyen ellenségesek. pedig én úgy tudtam hogy a külföldi magyarok kedvesek és segítőkészek. namind1 kint leszek tanulok aztán csak lessz valami valahogy csak kint lehet maradni remélem hogy a Los Angelesi családom és a nyelviskola majd fog segíteni ebben hamár az állítólagos honfitársaimtól ezt nem kapom meg. De azért nagyon köszönöm a véleményeket. tényleg nem értem miért kell ilyen ellenségesen viselkedni egymással. miért fáj nektek ha ott szeretnék élni nem értem. De hogy ne haraggal váljak el az itt válaszolóktól. Minden jót kívánok az itthoniaknak. a kintieknek meg további szép élményeket. Alig várom hogy ott lehessek. minden jót. :)
2010. aug. 27. 21:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem azt mondta egy dán ismerősöm hogy kint miután lejárt a vízuma és egyik barátja adott neki egy állást és így kapott munkavízumot. erről mit gondolsz ez legális dolog? így lehetséges?
2010. aug. 27. 21:27
 15/26 A kérdező kommentje:
Amúgy minden rosszindulat nélkül meglérdezhetem hogy ti akik itt osztjátok nekem az észt, hogy jutottatok ki? gondolom vagy házasság vagy Lottó vagy valami diplomátok van.
2010. aug. 27. 21:31
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

12:46-os válasza tökéletes volt

nem tudod mi bajod van

2010. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mégis hny éves vagy te? 10?

Több rendes normális választ kaptál.Nem ellenségeskedtek a válaszadók,csak a tényeket írták le. Álomvilágban élsz.

Nem tudom,minek fogsz tanulni, de ilyen hozzáállással nem sokra viszed.

2010. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Miért élek álomvilágban? azért mert miután kint leszek szeretnék ott maradni és letelepedni. Ez miért álmodozás. nem vágom. Tanulni megyek ki angolt, angol irodalmat, újságírást. ha kapok állást a suli után akkkor ott maradok. nem értem mi az álom ebben. Amikor már a szállásom is le van foglalva. na mind1. Miért ne vinném sokra. nem vágom.
2010. aug. 28. 13:17
 19/26 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszolók.

A további félreértések és viták elkerülése érdekében pontosabbítom a kérdést.

Az iskola elvégzése után ha kapok munkát, akkor ott maradhatok?

2010. aug. 28. 13:34
 20/26 anonim ***** válasza:

Álomvilágban élsz, mert nem adnak munkát ilyen könnyen.. Amerikaiaknak adják.. Ha van amerikai aki elvégezze a munkát, akkor ő kapja!! márpedig külföldi vagy, újságírás-irodalomra nem adnak munkát!! a meki meg stb-re van amerikai.. Amerika nem fogad be vendégmunkásokat.. Ez amire te gondolsz, hogy ott maradsz, mert kaphatsz munkát, ez EURÓPA, kint ez nem így megy.


12:46-ban leírtam a lehetőségeket, más jelenleg nincs, amíg nem reformálják meg a rendszert... De akkor sem lesz könnyebb az biztos.

kicsit olvass utána, hogy ki hogyan telepedett le az elmúl t pár évben, mert egyre szigorúbbak a bevándorlási törvények.

2010. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!