Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy kikoltozhe...

Mi kell ahhoz, hogy kikoltozhessek mondjuk Indoneziaba a bnommel vegleg? Eleg nekunk egy fahaz vmi ritkabban lakott tropusi paradicsomba 😀

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És miből éltek majd, és mit esztek?

Trópusi paradicsomot??

2021. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat abbol amibol az ottaniak.
2021. júl. 11. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor végzed a rabszolgamunkát????
2021. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Kb lehetetlen, nem tudsz vizumot szerezni, es nagyon szigoruan ellenorzik, kulonben elarasztanak oket a csoro "eletmuvesz" hippik nyugatrol.
2021. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kerdezel indonez forumon? Angolul. Ott is kommunikalni kellene. Jobb elkezdeni idoben.
2021. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Barmilyen munkat csinalnank ha ott elhetnenk. Nagyon nem a mi vilagunk Magyarorszag.. de europa se. Termeszetesen mashonnan is informalodok. Kaptam is par tippet. Persze meg gyujtunk egy darabig aztan eladunk mindent ami nemkell es megyunk bele a vilagba 😍
2021. júl. 11. 23:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cukker romantikus dolog ez tippre 20 év körüli emberektől, csak vannak gondok a valósággal. Értem, hogy nem a ti világotok Magyarország, de miből gondoljátok, hogy Indonézia meg igen? Voltatok már fejlődő trópusi országban? Esős évszakban is? Én tényleg rengeteget utazom, futottam bele nem egy dologba, nem kimondottan kellemes, amikor az indonéz világvégén az eső három napra teljesen elmossa az utat a következő település fele. Ezt félretéve is, a jelenlegi letelepedési vízumhoz letétbe kell helyezni nagyjából 50 millió forintnyi rúpiát, ellenkező esetben marad a 60 naponta ingázás valamelyik környező országba, meg a parázás, hogy a második után kihajít a bevándorlási tiszt.
2021. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A 20 az nem talalt :) nyilvan 20 evesen nem lenne eleg penzunk meg tapasztalatunk ehhez. A kerdes nem arra iranyult h jo otlet e szerintetek, de kosz h aggodsz 😅 Kepbe vagyunk a dolgokkal amugy. De minket nem kot ide mar semmi es hanyunk az egesztol. De kaptam tippet amin elindulhatunk. (Nem kell elfogadni amiben elunk. Mindenki a sajat sorsa kovacsa. Rovid az elet en biztos nem rohadok itt meg :) na koszi hello
2021. júl. 12. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha annyira nagy a tapasztalat, akkor miért itt érdeklődsz?

Gondolom minden Indonéziába költözött magyar itt csüng gyakorin?


Egyébként ahogy fentebb írták, nem tudsz munkát vállalni…

2021. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
@8 Rendben, értem ezt, viszont arra a kérdésre nem válaszoltál, hogy jártál-e már valaha fejlődő országban, illetve, hogy a munkavízumot hogyan tervezitek megoldani. Balin megtűrik fél évig a digitális nomádkodni akaró embereket, de az igazi Indonézia nem egy nyugatiakra szabott turistagettó, Jáva random pontjain eléggé más az élet, nem beszélve Kelet-Indonéziáról.
2021. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!