Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik külföldön is szoktak...

Akik külföldön is szoktak vadkempingezni! Külföldön is van olyan szabály, hogy naponta arrébb kell pakolni a sátrat? Illetve hol (melyik országban) nincs ilyen szabály?

Figyelt kérdés

Légy szíves, országot is írj.

Köszönöm!



2021. júl. 17. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
angliában van ilyen szabály de nem tudom milyen időközönként kell arrébb menni
2021. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nagyon lebutítva:tőlünk nyugatra kb mindenhol tilos vadkempingezni.
2021. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angliában is tilos vadkempingezni hivatalosan. De ez a szemetet hagyó bulizók ellen van, mégis a túrázókra is vonatkozik. Ha többen vagytok és hangzavar csináltok megbüntetnek
2021. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 a szemetet hagyó bulizók alatt az ír cigányokat érted?
2021. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is, de inkább az angol fiatalokra. Valamiért szokás van elmenni az erdőben bebaszni sátrakkal vagy hálózsákokkal.

Az ír cigányok meg a Kelet európai bevandorlók nem mennek be az erdőbe vagy csak a város széléig.

2021. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolban és Franciában vadkempingeztem 3 hónapig. A kutya nem szólt rám, a Polícia is csak bólintott egyet és ment tovább.
2021. aug. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt rá tudsz keresni: [link]


Albániában nincs ilyen szabály, ott aludhatsz külterületen, szerintem Norvégiában és Svédországban is.

2023. febr. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. febr. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!