Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Bucsecs hegységben lehet,...

A Bucsecs hegységben lehet, szabad sátorozni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, szabad-e, de én biztosan nem próbálkoznék vele. Akad arra pár mackó, aki lehet, hogy betársul melléd éjszakára. Esetleg nappalra is... :-) Pár napja jöttük haza, ott mentünk keresztül. Minden tele van a nyomaikkal és az ürülékükkel.
2021. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1. Ó. Hát ez ijesztő is egyben, de valamiért kedvem lett találkozni egy medvével. Ez még engem is meglepett. Persze, kétlem, hogy kivitelezem.

Köszi, hogy megírtad. :-)


És te merre jártál? Sátorral voltatok vagy volt házban szállásotok?

2021. júl. 20. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem odavalósi. Rokonoknál laktunk.
2021. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az jó dolog! Minden évben szoktatok menni?

(És medvével találkoztatok már?) ;-)

2021. júl. 20. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Átlag háromévente megyünk, mert néha ők jönnek. Medvét láttam már többször is, volt, hogy az út mellett üldögélt Brassóba menet, egyszer Tusnádfürdőn szaladt végig az utcán, egyszer pedig a család esztenájára tévedt be, de a kutyák elkergették. Mindegyik fiatal állatnak tűnt. Nagyon sok lett belőlük.
2021. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még sosem jártam arra. Szerencsések vagytok, hogy van ott rokon. Jó ötlet az egymáshoz kirándulás.

Nem csak a medvék szaporodtak el - hanem az emberek is. ;-) (Mármint a bolygón.)

Biztos sok izgalmas élmény gyűlt össze.

2021. júl. 20. 22:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Még annyit meg tudsz írni, hogy akkor azon a környéken mindenhol van medve?

Vagy szerinted merre lehetne menni sátorral?

Köszi!

2021. júl. 21. 06:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van. Egy helyet tudok, ahol biztonsággal lehet sátrazni: a Szent Anna-tavi kempingben. Itt villanypásztorral megerősített magas kerítés van, ahol a medvék nem tudnak bemászni. Én sehol máshol nem próbálkoznék.
2021. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszönöm a segítséget!
2021. júl. 21. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!