Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy sok országba...

Mi az oka, hogy sok országba ANNAK ELLENÉRE kell teszt, hogy van védettségi igazolványom és be vagyok oltva a covid ellen?

Figyelt kérdés
Ha oltva vagyok és védettségi kártyám is van miért kell teszt?

2021. júl. 29. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

9-es

Mi az hogy minden külföldi kivan tiltva az országból? Ekkora ökörséget még a büdös életben sem hallottam

2021. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
9: akkor én most szlovák állampolgár létemre illegálkodok az országba?😂
2021. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

11, 12, magyarajkú szlovák barátom, te biztos valami barlangban telelhettél, múlt szeptemberi a rendelet😂😂😂


Ha nincs magyar állampolgárságod, magyar közvetlen családtagod, EU Covid-igazolványod vagy valami egyéb kivételt adó indokod, akkor főszabályként még most is illegálisan tartózkodsz az országban ugyanúgy, ahogy egész múlt ősszel, télen és tavasszal volt. De feltételezem nem erről van szó. Ettől még amit írtam nem változik😘


Az mellékes, hogy ezt már nem ellenőrzik egy ideje.

2021. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltak "kitiltva" a külföldiek az országból te agyoniskolázott. A beutazások voltak korlátozva meg tesztelések és karantén. A szomszéd háztömbben több külföldi is lakik, diákok vagy esetleg nyugdíjasok. A temérdek turistáról nem is beszélve. Ha kitiltások lettek volna akkor mentek volna a kitoloncolások is, na meg persze Mo is szépen kilenne "tiltva" az Unióból.
2021. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
linkeld már be azt a rendeletet ahol alapszabályként most is ki van tiltva minden külföldi az országból
2021. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!