Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan sziget a Csendes...

Van olyan sziget a Csendes óceánon ahol görögül beszélnek?

Figyelt kérdés
Állítólag egy nagyon picike szigetről van szó, viszonylag kis lakossággal, és görögül beszélnek, angolul alig. Létezhet ilyen?

2021. aug. 13. 00:48
 1/6 anonim válasza:
58%
Hogy a p*csába létezne bzdmeg. Nem volt a görögöknek egy kibszott gyarmatuk sem pláne nem a Csendes-óceánon.
2021. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak érdekességek a világban , végülis idehaza is van görög többségű falu, mindenesetre én nem tudok ilyen szigetről a Csendes-óceánon.


(Egyes, csak azért légy óvatos , mert a görög diaszpóra , különösen a XX. század közepi polgárháború miatt, elég kiterjedt a világban, így elég meglepő helyeken jöttek létre kisebb görög közösségek .)

2021. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Állítólag egy nagyon picike szigetről van szó,"


Talán egy görög hajótörött lehetett...

:)

2021. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát aki ezt mesélte nekem, hogy ott nyaralt az valszeg csak kamuzott. Szuper. :D

Mondjuk érdekes, hogy még a nevét sem tudja a szigetnek, azt se tudja pontosan hol volt, mert, hogy ő nem beszél görögül és nem értette mi a sziget neve.

Köszi a válaszokat, most már legalább tudom, hogy egy kamu géppel van dolgom, eddig is gyanús volt. :D

2021. aug. 13. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincsen, annak ellenere, hogy letezik patagoniai indian is szerb nagyszulovel, de hogy beszelt nyelv a gorog, az kizart.
2021. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Atlantisz
2022. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!