Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki hova rakja a kulcsait,...

Ki hova rakja a kulcsait, slusszkulcsait, amikor strandolni megy szabadtérre?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel, tartok attól, hogy ellopják, volt már ilyen tapasztalatom. Ismertem is olyanokat, akik gátlás nélkül kutakodtak más cuccai között a strandon, hogy mit tudnának ellopni. Használtam vízhatlan nyakbaakasztós decathlonos cuccot, de az kiszakadt.

2021. aug. 19. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A slusszkulcsaimat sehova, ugyanis nincsenek slusszkulcsaim, pláne nem több. Bármily meglepő, enélkül is kiválóan, kényelmesen el lehet jutni strandr.a
2021. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Van az autónkhoz vízhatlan "fürdőkulcs". Ekkor az igazi kulcs az autóban marad. A fürdőkulccsal csak nyitni-zárni lehet az autót. Rákötöm a fürdőruha madzagjára.
2021. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ausztriában vagyok. Itt simán az Iphone-t és a kulcsot is látható helyen kint lehet hagyni, senki nem nyúl hozzá. Otthon valaki mindig kint marad a parton.
2021. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
igaza van az 1-esnek. én nagy strandos vagyok, eddig minden strandra eljutottam autó nélkül is. mondjuk ezen a primitív alpári "édes f-om, te tényleg létezel és ennyire h. vagy?!" stíluson jó lenne változtatni, de gondolom, így beszélsz a feleségeddel (ha egyáltalán kell ilyen primitív ember egy nőnek), és a főnököddel is.
2021. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg kųrva nagy paraszt a kérdező, semmi sértő nem volt az 1-es válaszában, nem értem, minek ilyen stílusban reagálni.


Igazából én igyekszem az értékmegőrzőt használni, az is sokszor kulcsos ugyan, de egy tolvajnak túl sok macera és rizikó. Ahol ilyen nincs, ott max kocsikulcsot viszek (ha egyáltalán autóval megyek, én is inkább sètálok, buszozok, ha lehet), egy bankkártyát, meg pàrezer forintot. A többi (jogsi, forgalmi) már jó előre a kesztyűtartóba kerül.

2021. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Van hogy a lepedő alá teszem. Máskor az autó kerekéhez dugom el nem láthatóan. Olyan is volt, hogy az üzemanyag töltő nyílás fedele alá tettem.
2021. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

én vettem decathlonban ilyen nyakbaakasztható vízhatlan telefontartót, amibe bármit belelehet rakni, ha belefér.


3 pénz

2021. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4, 5, nincs igaza az 1-esnek, mert nehogy már megkövezzük az autósokat! ráadásul NEM EZ A TÉMA! látom dolgozik a moderátor. k-ra nem erről kéne beszélgetni.


az hogy kivel hogy beszélek, ahhoz semmi közöd. jelzem, nem így, mert ilyen h-kel azért nem vagyok körülvéve.


"ugyanis nincsenek slusszkulcsaim, pláne nem több. Bármily meglepő, enélkül is kiválóan, kényelmesen el lehet jutni strandra"


"bármily meglepő"? ezek semmi pimaszkodások? ráadásul offtopikba nyomja.

2021. aug. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!