Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kecskeméten lakom és Budapeste...

Kecskeméten lakom és Budapesten fogok dolgozni. Ha Budapesten lesz ideiglenes lakcím bejelentve és ott is lesz a munkavégzés, míg van egy állandó lakhelyem Kecskeméten, akkor fogok kapni utazáshoz támogatást a két város között?

Figyelt kérdés

The company's payroll are eligible for reimbursement of their travel cost for daily or weekly commute from a permanent or temporary address outside of Budapest to and from work.


Ez van a dokumentumban amit kaptam erről, sajnos nincs magyarul.


2021. aug. 25. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen a munkába járáshoz jár támogatás. Ha minden nap Kecskemétről utazol a munkahelyedre, és munkavégzés után Kecskemétre jársz haza, akkor arra jár támogatás. Ha az ideiglenes BP-i lakhelyedről jársz dolgozni, akkor meg arra.
2021. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha az ideiglenes BP-i lakhelyedről jársz dolgozni, akkor meg arra.


Ezt em igazán értem, amit írtál. Az van írva, hogy a cím 'Outside of Budapest' van.


Igazából úgy lesz, hogy ott leszek Budapesten albérletben, így hétvégente haza fogok járni Kecskemétre. Olyat lehet, hogy az állandó lakóhelyemet adom meg? Mármint a kártyán 2 cím van, de én azt adom meg...

2021. aug. 25. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarul ki akarod játszani a rendszert? :D

Megadhatod az állandó lakcímedet, mert a dokumentumban is le van írva, hogy állandó lakhelyhez is jár. De ha jól értettem, te úgy akarsz támogatást kérni, hogy te közben Budapesten laksz albérletben, és csak hétvégente járnál haza Kecskemétre. Ha így akarsz a Kecskemét-Bp. távra támogatást kérni, akkor az csalás, és valószínűleg rá is jönnek, mert valakinek csak feltűnik, hogy az albérletedbe mész.

2021. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!