Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mást is szomorú, sírás hangula...

Gábor19... kérdése:

Mást is szomorú, sírás hangulat kerülget amikor haza tért nyaralásból?

Figyelt kérdés
Akar hányszor nyaralok valahol, és utolsó nap, meg itthon pár napig olyan depresszió tör rám.
2021. aug. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd abba a pityergést és készüljél a következőre inkább.

Főleg, hogy manapság fillérekért ki tudsz ugrani akár egy-egy hétvégére egy csomó európai nagyvárosba.

2021. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez mindig így van, nyilván azért, mert nyaralni jó és nem akarsz visszatérni a megszokott kerékvágásba.
2021. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem fordult még elő egyszer sem.
2021. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
nekem csak akkor rossz amikor hazaérünk. általában ausztriában, németországban nyaralunk. és onnan nem nagy öröm megérkezni pestre, ahol a behúgyozott csöves fekszik az utcán, omladozik a vakolat, felszedetlen kutyaszar, bűz és szemét vár rám. mindig kell egy pár nap, hogy visszaszokjam.
2021. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Amúgy ez létező jelenség, nyaralás utáni depressziónak hívják.

Nagyon áterzem most, mert a héten jöttem haza napfényes, meleg helyről, ebbe a ronda, hideg őszbe.

2021. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

#4

Nyugatról hazatérni sajnos mindig sokk...persze vannak sokkal rosszabb helyek is a világban, de Nyugat-Európához, sőt Skandináviához képest Magyarország egy putri.

2021. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Bár amúgy Olaszország pl mégrosszabb, én Szardínián voltam nyaralni és onnan hazatérni a modern pesti reptérre végre először pozitív érzés volt :D
2021. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
En volt olyan hogy a vissza repulo jegyemet veszni hagytam, kb 80E ft.
2021. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Én indulás előtt szoktam szorongani és szívesen hazajövök akkor is, ha alapvetően jól sikerült a nyaralás.
2021. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!