Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznátok el legszívesebb...

Hova utaznátok el legszívesebben, ha tehetnétek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Korea
2021. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekel Japán, Dél-Korea, esetleg még Thaiföld egyes részei, Hong Kong…

Vancouver és Seattle a másik két kedvencem. Hawaii, Maldív meg ilyen olyan szigetek érdekelnek még.

Afrika nem vonz. Egyszer voltam Indiában, talán még egyszer utoljára meglátogatom nosztalgia alkalmából.

2021. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Afrika nem vonz? Én pont hogy nagyon szeretnék eljutni oda, de mind nagyon jó, amit említettetek! :)

2021. aug. 30. 20:30
 4/21 anonim válasza:
100%
Szintén a fent említett, ismertebb ázsiai országok. Az Egyesült Államok, főleg Los Angeles és Florida érdekel. És szívesen mennék Indiába vagy Afrikába nagyon szegény helyekre ilyen segítő csapattal, de biztos nagyon fájna a szívem utána.
2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy mindenki Dél-Koreát írja, pedig Észak sokkal jobb móka volt. :)


Most Kuba van a listám elején, illetve egyéb közép amerikai országok

2021. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont Észak-Amerika nem vonz, de Dél-Amerika annál inkább, leginkább Rio de Janeiro.

Szívesen elmenném még pár arab országba (Marokkó, Tunézia, Egyiptom), Izraelbe és persze Skandináviába (Norvégiába legfőképp).

2021. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonz Afrika is. Sorrendben Japán, Mexikó és Etiópia lenne a 3 célpontom.
2021. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen cél azaz mindig változik mert mindig megvalósítom az aktuálisat viszont annyi jó hely van és évi 25 szapadnap meg olyan kevés szóval nekem az lenne az álmom hogy ha lehetne pár évem amikor folyamatosan utazhatnék és eltudnák menni a világ eldugottabb pontjaira is.
2021. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Nálam Japán már évek óta az elsö helyen van. Semmi más nem érdekel annyira, mint Japán. Ha máshová mehetnék, ingyen sem kéne. Ciprus, ha minden jól fog passzolni, akkor szeptemberben meg lesz :-) Az észki államok mindegyie érdeke(ne). Van egy ajánlat 2 hét alatt egy Skandináv körutazás Dániával egybekötve, de sajnos nem bírná a pénztárcám :-(
2021. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg Pakisztán, Iraki Kurdisztán és Kolumbia a top három, de szívesen visszamennék Indiába vagy Mexikóba. Végtelen pénzből meg az Antarktisz lenne a nagy álom, de az még odébb van.
2021. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!