Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » London vagy Los Angeles?

London vagy Los Angeles?

Figyelt kérdés
Ha színészek akarnátok lenni, Londonba vagy Los Angelesbe mennétek színészetet tanulni? A beutazási feltételek a Brexit óta kb. ugyanazok, tanulóvízum kell és elég vaskos tandíjat kell fizetni. A Numbeo szerint Londonban valamivel drágább az élet és közbiztonság szempontjából is némileg rosszabb, Los Angelesben a közlekedés és ugye a földrengések jelentenének inkább problémát.

2021. szept. 18. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Az meg van, hogy egyik iskola elvégzése sem garantálja a filmszerepeket?!

Ellenben iskola nélkül is kapott szerepet majd főszerepet igen sok mára befutott sztár azért, mert nem csupán az angoljuk volt kiváló, de a franciájuk is az volt...

2021. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy önmagában az iskola nem garancia semmire. Viszont amíg ott vagyok, addig tudok kapcsolati hálót építeni, ami szerintem elég fontos eleme egy színészi karriernek.

Vannak olyan szerencsések, akik jó időben vannak jó helyen, de másoknak dolgozni kell ezekért.

2021. szept. 19. 17:34
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok, ráadásul előadóművészi pályán.

Többször is jártam az USA-ban.

Nem rosszindulatból írtam, csak érdemes tisztában lenni azzal, hogy L.A.-ben is létezik a "szereposztó dívány".

Ráadásul a nők/ lányok között igen nagy a harc a szerepekért és mindenre képesek ezért.

2021. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

"Az meg van, hogy egyik iskola elvégzése sem garantálja a filmszerepeket?!"

Majd vele forgatják a Straight Outta Békásmegyert :D

2021. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Persze, létezik a szereposztó dívány, Harvey Weinstein óta a kő alatt lakók is tudnak erről.

A letérdelés ugyanúgy nem garancia semmire. Charlotte Kirk először lefeküdt egy stúdiófőnökkel, nem kapott szerepet. Miután felvilágosították, hogy a szerepért a rendezővel kell ágyba bújnia, lefeküdt egy rendezővel (azt hiszem, össze is házasodtak azóta). Úgy se kapott szerepet, a film producere elküldte mindkettejüket melegebb éghajlatra. Választott inkább egy tehetségeset.

2021. szept. 19. 17:58
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztában vagy mindennel.

Sok sikert kívánok.

2021. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!