Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » S.0.S. Miért írja ezt a...

S.0.S. Miért írja ezt a Természetjáró alkalmazás a bükki túráknál?

Figyelt kérdés
1-2 hete voltunk és akkor még semmi ilyet nem írt, viszont sem a Bükki nemzeti parknál, sem sehol nem esik erről szó. Eddig minden gond nélkül mentünk Pes kő, Tar kő, Vöröskő kilátópontjaira, viszont most szerettem volna készíteni az alkalmazással egy körtúrát, de majdnem minden útvonalra azt írja, hogy "belépés csak engedéllyel". Mi történhetett? Aki képben van az alkalmazással, túrákkal, vagy valahol arrafelé él/mozgolódik megírná ez mi lehet? Mert az ég egy adta világon sehol semmi infót nem találok erről.

2021. okt. 29. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
vadászat? Fakitermelés?
2021. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az Őserdőn vagy más, fokozottan védett területen át sikerült tervezned az útvonalat?
2021. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pes kő nem látogatható, 2 hete se kellett volna oda mennetek.

[link]

2021. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is vadászatra vagy fakitermelésre gondoltam, de nem találtam erről információt. Igazából maradnak a szabad útvonalak úgy döntöttünk, biztos ami biztos, már csak kíváncsiságból érdekelne.


#3 Ott nem egy hete voltunk, hanem általában írtam csak, hogy voltunk már - régebben - minden probléma nélkül. A napokban mentünk volna megint, de mi is olvastuk, hogy nem szabad, így letettünk róla. :/ De sebaj, van a Bükkben ezernyi más csoda is. :)

2021. okt. 29. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!