Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kicsi vagy közepes méretű...

Kicsi vagy közepes méretű bőröndöt vegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és szoktam menni apukámnál de általában csak egy hétvégét töltök ott ezért jó lenne nekem egy kicsi bőrönd. De mostanában több időm van és tudok menni akár egy hetet is illetve később fel szeretnék költözni Pestre ezért is jobb lenne a közepes bőrönd. Mit ajánlatok kicsi vagy közepes bőröndöt vegyek hogyha általában a kicsi bőröndöt használnám viszont néha jól jönne inkább egy közepes mert abba bőven mindenem beleférne de lehet hogy elég lenne egy kicsi is ha csak kettő napra megyek . Napok óta nem tudok dönteni pedig nagyon fontos lenne köszönöm a válaszokat

2021. nov. 29. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szettet.
2021. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a kézipoggyász méretűt választanám.

Egyrészt pizsama,otthoni ruha, papucs,pipere cuccok lehetnek apukádnál is,azt nem kell mindig vinni.

Ha mégsem elég a kicsi,akkor egy válltáska, hátizsák pluszban és meg lehet oldani.

Nagyobb bőröndöt húzni, közlekedési eszközön elpakolni,otthon kerülgetni is jelenthet több problémát.

2021. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meg arra lennek kivancsi hovy valakinek van feher borondje? Nem tudom vegyek a feheret mivel felek hogy osszekarcolodik amit nem lehet lemosni rola. De nagyon szeretnék fehéret nem tetszik a többi szín
2021. nov. 29. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Meg fogod bánni.De igazából ha nem valami drágát néztél ki, akkor majd cseréled.

Én pár éve vettem egy színes,szövetborításút.

Az első úton úgy jött le a szalagról,hogy fekete olajfolt és szakadás volt rajta.

2021. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!