Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jogosítvány-szerzés miatt...

Jogosítvány-szerzés miatt okmányirodába kell mennem, de nincs hely csak két hét múlva. Mehetek másik város okmányirodájába?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyvárosban lakom, és a jogsi hosszabbítást,forgalmit, vállalkozói ig. ügyeket mindig a 12 km-re levő kisvárosban intézem. Szinte várakozás nélkül. Egyre kell figyelni: ne hétfőn menjen az ember, akkor valamiért többen vannak.
2010. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz. Mi is így csináljuk minden okmányunkat (útlevél, személyi, jogsi stb). Kérünk egy időpontot odamegyünk, tart 10-15 eprcig és már mehetünk is:)
2010. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vezerdinka ***** válasza:
Én nagyhalászi vagyok (Sz-Sz-B m.) és minden nyíregyházi ismerősömnek szoktam ajánlani a halászi okmányirodát, mivel pl hugom hétfőn ment beadni a papírokat a jogsihoz, elintézett mindent, csütörtökön a kezében volt a plasztik kártya. Kisebb településeken nincs ilyen "hétfőn ne menj" íratlan törvény... posátra segélyosztás idején valóban nem érdemes menni:D
2010. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vezerdinka ***** válasza:
utolsó vagyok, javítanék... *postára:D
2010. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!