Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki járt már a Kanári-szigetek...

Aki járt már a Kanári-szigeteken, San Juan de la Rambla mennyire kedvelt turistacélpont?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasgattam a szigetről, az északi részt nem annyira találtam turistacsalogatónak, meg a térképen is néztem, elég kevés arra a település is. Hamarosan ki szeretnénk költözni, a fenti városban lenne is lakás, viszont ha kihalt, nincs nagyon semmi buli meg ilyenek, akkor lehet, hogy másikat kell keresnünk. Aki járt már arra, mesélne pár szóban a városról, és a környékéről?
2022. febr. 8. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kanári-szigetek nem egyenlő Tenerifével. Bejártam már kb egész Tenerifét de nem igazán maradt meg bennem ez a falu. Valószínűleg nem véletlen. Ha bulizni akartok akkor nyugati part. Csak ott az ingatlan árak is magasabbak. Amúgy mit dolgoztok? Csak mert sok munka nincs kint. Nekem is a terveim közt szerepelha találok egy normálisabb remote jobot akkor pár évre kiköltözök, bár nem Tenerife lenne az elsődleges célpont.
2022. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam meg a kérdést :) digitális nomádként szeretnénk kimenni, több éves netes munka van, azt meg tudom ott is csinálni, csak net és laptop kell hozzá.
2022. febr. 8. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak átutazóban töltöttem ott egy fél napot, de elég csendesnek tűnt. Viszont ez nem feltétlenül baj, hiszen tök közel van Puerto de la Cruz ami elég turisás vagy La Orotava ahol azért szintén van élet. Szerintem Costa Adeje és Los Cristianos hiába turistásabb, az se feltétlenül a legjobb ha minden tele van britekkel és csak rezort van rezort hátán.

Santa Cruz/La Laguna környékét is nézd meg, ott biztos nem fogsz unatkozni.

2022. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2

Igen sejtettem, hogy erről van szó, hát mindenképpen ki kell menni és szétnézni. A Kanári-szigetek általánosságban nem az a kimondottan bulizós helyek, sok brit meg német nyugdíjas él kint azért mert nyugodt. Vannak olyan részek de ott meg a seggrészeg turistáktól nem lehet nyugton lenni.

2022. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenerifen mi Garachicoban szalltunk meg, hogy veletlenul se lassunk turistakat. Autentikus kanari varos. Berelt kocsival bejartuk a szigetet es turaztunk. Nemcsak az El Teide, kozelben is vulkani tura, szep varosok. Persze a deli oldal melegebb, de baromi sivarnak tunt belertve a lakotelep szeru resortokat. A nyugati parti villak is nekem sivarak, mert egyszerre felhuzott, lelektelen. Az osszes szigeten a masik veget jartuk be, ill.a kirandulos kis szigeteket.
2022. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden sziget pici ... minden szigeten baromi olcso akar taxival is kozlekedni, tehat - ha nincs kozvetlenul zsongas a hazad mellett, akkor sem problema bemenni a dzsamburiba :)
2022. febr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!