Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik magyar városban élnél...

Melyik magyar városban élnél a legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 04:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Pesttől kicsit délebbre, BUGYI-ban. S miért? Mert úgy is szeretek benne lenni, meg jól is hangzik.
2010. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
56%
KOMLÓ
2010. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Budapest, mert akkor nem kellene ingáznom, de az állataim nagy létszáma miatt nem tudok visszaköltözni. Sajnos, így naponta 80 km-t oda-vissza teszek meg, akár 2x is.

Fárasztó.

2010. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Efféle álmodozásaim több irányban is mutatnak, attól függően, hogy milyen életforma lehetne is az enyém.

1. Ha önellátó gazdálkodó jellegű, akkor Nagycsepely, Somogy megye. Indokolás: ott van álmaim birtoka(eladó), ahol szívesen laknék, ha az enyém lenne. (Szembe menve a mai trendekkel, ott vezetnék egy gazdaságot, aminek a termeléséből megélnék és fenntartanám a birtokot) Gyönyörű természetközelség és a Balaton is 10 perc kocsival.

2. Ha civikizációsan goondolkodom: Keszthely, Munkácsy u vagy Park utca, villasor, igazi polgári villában a park mellett. Keszthely igen vonzó kis város, Balaton közelség, kulturális és egyéb hangulati szempontokból tetszik.

3. Nógrád megyében is sok régi kastélyos birtok van és szeretem a megye hangulatát. Itt is el tudnám képzelni a modern földbirtokos élethelyzetet.

2010. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egerben. Két évig voltam ott kollégista, gyönyörű évek voltak. A város csodálatos, gyalogosan be lehet barangolni az egészet, és vannak rejtett utcácskák. Sok jó szórakozási lehetőség van, kulturális élet, uszoda, a környék is csodaszép.
2010. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pakson, vagy Debrecenben.

Mindkettőhöz nagyon kedves emlékeim fűződnek, Paks egy nagyon kedves, de ugyanakkor gyorsan fejlődő városka, Debrecenben pedig hihetetlen, hogy 200000 ember él ott, de mégis milyen tiszta, Budapesthez képest ég és föld...

2010. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én Szarvason élnék a legszívesebben vagy Szegeden. Egyik városban sem éltem, de megfordultunk ott párszor és nagyon szép mindkét település. Ehhez képest Budapesten élek, ideköt minden és esélyem sincs vidékre költözni. :-( Talán majd egyszer...
2010. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyikben, ahol nincsenek cigányok. De sajna ilyen nagyon kevés van. :(

Az maga lehet a mennyország...

2010. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
♥GYŐR, ott születtem imádom azt a várost. A Duna partot, a Radó szigetet, a Rába partot, a Püspök-erdőt, a karácsonyi vásárt, a Baross utat, a Széchenyi teret, a belvárost, a színházat, az Aranypartot, a Duna-kaputéri piacot, a hidakat, az élmény fürdőt, a Kekszgyár illatát, a fesztiválokat....mindent ♥
2010. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok...most Pécsen lakom :( és nagyon hiányzik a városom...bocs, ha kissé elragadtattam magam
2010. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!