Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy családi...

Mennyibe kerül egy családi nyaralás törökországban összel? Nem kell 5 csillagos szálloda.

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Törökország veszélyes hely, mert a törökök egyre szélsőjobboldaliabban, pl. nagyon terjed a Mein Kampf meg hasonló művek, erős az anti-amerikanizmus, az anti-kapitalizmus és egyre jobban szimpatiználnak olyan rémuralmista országokkal, mint Irán.


Hamár a közel-keletre akartok menni, akkor menjetek Izraelbe. A közel-kelet legcivilizáltabb országa.

2010. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj.. ezt nemtudtam, egyébként hova érdemes menni ami viszonylag olcsó és meleg van?
2010. szept. 12. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Bulgár tengerpart, Romániában Mamaia, Horvát tengerpart, Olaszország, Görögország.
2010. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló ne haragudj,de beszélj már ennyi hülyeséget,ha nincs fogalmad egy országról.Rengeted hazai és külföldi turista látogatja,mert mesés,keleti ország,egzotikus,csodálatos kultúrával kedves vendégszerető emberekkel,akik nyugodtak és szó sincs semmi olyanról amit te beszélsz.1hónapja jöttem haza,sok barátunk is volt kint,illetve az egyik barátnőm Isztambulban él.Nem veszélyesebb egyik európai országtól sem.olcsó,szép,életetek legszebb nyaralása lehet.szállodát körültekintően válasszatok,mert az ottani csillagok száma eggyel kevesebbet ér itthon néhány szállodában.Ajánlom,keress google segítségével nyaralást.
2010. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!