Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kubába lehet vinni fehérjeport?

Kubába lehet vinni fehérjeport?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincs? Én nem vinnék mindenféle porokat sehová, nehogy gyanús legyek aztán ülhetek a dutyiban míg bevizsgálja valami labor.
2022. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, de semmi értelme.

Ugyanis az utazás arról szól, hogy fejben gazdagodsz. Tudod, ami ott van a nyakadon.

2022. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se vinnék ilyen helyre.

Még rád fognak akármit, elég ha nem vagy szimpatikus a vámtisztnek.És pár nap dutyi után úgyis kiengednének, de még az a pár nap se hiányzik ott,hidd el.

2022. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D


Jártam már Kubában, spoiler: ott is lehet kapni előre porciózott fehérjét, nem kell vödörrel venni. És akkor nem kell otthon zacskóznod, aminek semmi értelme, még akkor sem ha 3 napra mész.

2022. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha orvosi célból viszed, kérj igazolást róla. Ha csak úgy hobbiból, akkor meg leginkább vedd meg ott.
2022. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hétre megyek és a saját csomagolásában van benne
2022. márc. 18. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
#6: Mert gondolod a drogot a csempészek "Original cocaine, Made in Kolumbia" csomagolásban viszik? Te tudod... jobb félni, mint megijedni. De tényleg: mi a fenének akarsz odavinni ilyesmit?
2022. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!