Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Normális, ha külföldi utazás...

Normális, ha külföldi utazás után teljesen be vagyok depressziózva, amiért véget ért?

Figyelt kérdés
5 napig voltam külföldön az iskolámból emberekkel, és most nagyon szomorú vagyok, mert nagyon jó volt az egész, de véget ért, és ismét itt vagyok az unalmas mindennapjaimban, egy átlagos helyen.
2022. márc. 26. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt ilyen velem is, a jóból vissza a mindennapi mokuskerékbe
2022. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze. De ilyenkor már el is lehet kezdeni tervezni-szervezni a következő utat :) Egyébként meg ne legyél letörve, örülj inkább, hogy eljutottál ilyen jó helyekre.
2022. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 eves koromban akkora sokk volt a Kadar-korba hazajonni, hogy nem tudtam enni hetekig, sirva, remegve szaladtam haza az iskola elol. Etvagygerjeszto es gyerekpszichologus mentett meg.
2022. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondanám neked, hogy az élet ar szól, élj úgy, ahogyan szeretnéd.

De ehhez ki kellene egy kérdést írnod arról, miképp utazz legközelebb pl 200 forintos repjegyekkel.

Akár egy hétvégére is.

C est la vie, mondja a francia.

2022. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En meg akkor is depresszios voltam, mikor csondes magyar hegyvideki udulesbol az akkori zajos sivar pesti otthonunkba hazajottunk. En vagyok a Kadar-korszakos. Semmi koze ahhoz, kulfold-e, draga-e. Viszont kesobb olyan panoramas kis lakasban laktam Obudan, hogy mikor hazajottem, ugy ereztem, basszus, itt a legszebb.

De ertheto. Ha nem remenytelen, hogy ujra utazhass, akkor par nap, egy-ket alatt visszarazodsz. Nekem anno az uttoromozgalomba, Centrum aruhazba, fos aruvalasztekba, zero biciklisav stb-be volt kemeny Nyugat-Nemetorszag utan.

2022. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok ezzel, engem az utazás annyira feltölt, hogy még 2 hétig jó kedvem van tőle, mert folyamatosan visszagondolok rá.
2022. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!