Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely európai országokba...

Kései Sirató kérdése:

Mely európai országokba utazhatunk szabadon, oltottsági igazolás nélkül?

Figyelt kérdés
Csak Sputnyik oltásom van, abból is csak 2, ha nem muszáj nem oltatnék.

#oltási kötelezettség feloldása
2022. máj. 11. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Európa arról szól, hogy jó iskolába jártál. Megértetted az oltás, a maszk, mások halálának jelentőségét.

Mivel neked ez nem ment, miért nem maradsz a balatonnál, vagy nézed a mi csodálatos alföldünket?

Mindkettő épp a te szellemi képességeidhez mérhető.

2022. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Az 1-es válaszolóval ne törődj, sanyarú gyerekkora lehetett, ha ennyire nullával egyenlő az érzelmi intelligenciája.


Májustól Görögországba és Horvátországba is utazhatunk mindennemű oltási igazolás nélkül, de a repülőkön kötelező a maszkviselés.

2022. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk a 2-s válaszadóval ne törődj, megmaradt annak a buta ostoba magyarnak, aki miatt meghalt kb 50-60.000 honfitársunk.

Európa tényleg más. Hidd el kedves. Ott a butaság nem menő.

2022. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Gyerökök!

Nehogy valaki felújjön az 1,3 válaszíró TROLLkodásaira.

Minden kérdés alá beír, nem lepődnék meg ha másik regisztrációról nem az ő kérdései lennének ezek, és saját magának ír megerősítő válaszokat.


A helyzet az,hogy szabadon lehet utazni egész európában.Sehol nem kérnek semmi, nyugodtan mehetsz ahova szeretnél.

2022. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Az első szegénykém annyira sötét, mint az éjszaka.

Az ilyenek jó, hogy beledöglenek az oltásba. Sajnos van, akiért viszont kár. :(

2022. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Olvasom a konzuli oldalon, hogy például Spanyolországba még mindig kell az oltás, csak a tesztelési kötelezettséget törölték el. Éppen oda mennék, ha ez nem így lenne, ezért is írtam ki a kérdést, hogy írjatok pár országot, de látom, hogy inkább csak a kötekedés megy.

2-esnek köszönöm.

Egyébként 71 éves vagyok, tájékozódom azért a neten, nem a Holdról jövök, nem is értem, hogy az 1-es válaszadó miért feltételezi, hogy hülye vagyok. Más az én koromban már a sírban pihen, lehet, hogy te sem élsz majd ennyit kedves 1-es, tiszteletlen, rosszindulatú idióta. 3-as úgyszintén (ha nem ugyanaz a személy vagy).

2022. máj. 11. 13:58
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Albánia.
2022. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Görögország, Horvátország, Szlovénia, Lengyelország, Csehország, Anglia, írország, Hollandia, Svájc, Szerbia, Szlovákia, Svédország, Románia. Ezekbe oltatlanul is teljesen szabad a beutazás.
2022. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm 8-as :D
2022. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 -as vagyok, szívesen. :) De mondjuk már többen is leszavazták a válaszom, de mért is?? Mindegyik reális, utána lehet nézni, bár vki még arra is lusta, csak lemínuszolja a másikat. Ezek tuti biztosak, amiket írtam.
2022. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!