Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanairrel utazok. Hatitaskava...

Ryanairrel utazok. Hatitaskaval mennek csak, feladott poggyasz nem lesz. Minden hatizsak kb 50 cm magas, a hataruk 40 cm. Bele szoktak kotni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van 40 centis hátizsák meg van egy csomó ryanair carry-on friendly táska neten. Ha belerakatják a keretbe akkor nem lóghat ki szóval ha nem tömöd tele nem kéne, hogy gond legyen.
2022. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező! Mi nem érthető abban, hogy 40 cm????


Ha belefér a 40 cm-es keretbe, akkor jó, ha nem, akkor plusz díjat kell fizetned.

2022. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Ne tömd tele és akkor jó lesz, mert össze lehet nyomni, persze ha nem valami fémvázas túrazsák.

Egyébként nem, a kifizetett jeggyel együtt elfogadott szabályok betartásának elvárása még mindig nem “belekötés”.

2022. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehat ha csak annyit pakolok bele, hogy ossze tudjam nyomni 40 cmre, akkor minden rendben lesz?
2022. máj. 28. 12:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem merev a háta, és össze tudod akkorára nyomni, akkor OK.
2022. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4

Igen. Konkrétan egy keret van, abba kell belenyomni. Ha bele tudod úgy hogy ne lógjon ki akkor nem fognak megbüntetni. Amúgy pro tip a táska tetejébe pakolj kevésbé fontos cuccokat és ha nem fér bele akkor kidobod azokat és akkor már oké vagy.

2022. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a lényeg, hogy beleférjen. Hogy hogy oldod meg, az mindegy, olyat is láttam, aki konkrétan letörte a bőröndjének a kerekeit.
2022. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2022. máj. 28. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Én most egy hete repültem (Ryanair), és nem próbáltatták bele se oda, se vissza. Szerintem ha ránézésre oké, akkor nem szórakoznak külön. De igen, ha meg kell, össze tudod nyomni :) Húgom mesélte, hogy egyszer 5 percig gyömöszölte a táskáját, mert nagyon tele volt, magassarkú cipők is álltak benne összevissza. Végignézte a staff, majd mondták, hogy oké. Kivenni még egyszer 5 perc volt...
2022. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9

Ez általában úgy működik, hogy van nézik mindenkiét, vagy sz.rnak rá és utóbbi esetben csak azt nézik ha valaki gurulóst próbál felvinni priority nélkül.

2022. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!