Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni jó minőségű...

Hol lehet kapni jó minőségű gurulós bőröndöt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretnék jó minőségű nagyméretű gurulós bőröndöt venni ami strapabíró és sokáig jó csak nem tudom hol lehet jó minőségűt kapni olcsón jó áron nagyot és az is fontos hogy legyen rá garancia és Budapesten Újpesthez közel

Ormi márkájú a legjobb állítólag



#olcsó #bőrönd #Gurulós börtönd
2022. jún. 18. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Samsonite
2022. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Samsonite, American Tourister

Mondjuk nem olcsók. De cserébe nem törik össze az első repülős út alatt.

Ha repüléshez kell, akkor mindenképpen kemény legyen.

2022. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem American Tourister bőröndöm volt, majdnem 11 évig használtam rendszeresen (átlag 2-3 hetente egyszer, és gyalogoltam is vele rengeteget), a végére összesen annyi baja lett, hogy a húzóját már nagyon nehéz volt visszanyomni, de egyébként simán használható lenne még most is. Nyilván nem olcsó, de hosszú távon jobban megéri, mint pár ezerért megvenni egy gyenge minőségűt, ami egy nyaralás alatt tönkremegy. Anyagilag és környezetvédelmi szempontból is.
2022. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón jó minőségűt nem fogsz kapni, bár a Sparban most van pontgyűtjtős akcióban kabinméretű American Tourister.
2022. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Touareg-et használok sok éve, kicsit kopik a külseje, más baja nincs. Nem biztos hogy egyből Samsonite kell mindenkinek.
2022. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!