Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Váltsak kp-t, vegyek le ott,...

Váltsak kp-t, vegyek le ott, vagy fizessek kint kártyával?

Figyelt kérdés
Horvátország, Rab sziget az úticél. Valamennyi kp nyilván jó, ha van, de azon gondolkodom, hogy nem váltanék át vagyonokat, gondolom, ott is lehet mindenhol már kártyával fizetni, nem? Jobban megéri úgy?
2022. júl. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahol csak lehet kártyával fizess. Én itthon váltanék inkább valamennyi kp-t.
2022. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Majdnem mindenütt lehet kártyával fizetni. És ne haragudj az őszinteségért, ez az utazási rovat. Alap az utazónak, hogy van egy vacak Revolut vagy Wise kártyája. A többit guglizd ki légyszi.
2022. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú, most aztán jól megmutatad, hogy te mekkora világjáró faszagyerek vagy, jár érte a keksz.

Csak hogy megértsd: lehet, hogy te kéthavonta mész külföldre, én pl. nem, ezért nekem nem alap, hogy legyen ilyenem, mert minek? De nem kötelező egyébként parasztnak lenni, nyugodtan görgethettél volna tovább válasz nélkül.

2022. júl. 18. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahol kartyas fizetes van, ott jo ha azzal fizetsz.
2022. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat utazok, még sincenek ilyen x*rjaim..nem is hiányzott eddig.
2022. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor egy kisebb összeget váltok, hogy legyen azért kp, a többi megy kártyáról.
2022. júl. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!