Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Gáz, hogyha 17 évesen még nem...

Gáz, hogyha 17 évesen még nem repültam?

Figyelt kérdés
Egy csomó osztálytársam volt már Vegasba, Bora Borán, Spanyolba, Dubaiba én meg egy csóró szar vagyok😂 Még repülőn sem voltam. Ez nagyon gáz?

2022. aug. 9. 18:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
84%
Nem gáz. Én jóval idősebb vagyok nálad, nem repültem, nem hiányzik, nem is nagyon akarok.
2022. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
"Dubaiba, Spanyolba" ez a gáz, nem az, hogy nem ültél még repülőn.
2022. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Ha annyira szeretnél te is gyüjthetsz rá, már lassan felnőtt vagy, már saját kereseted is lehet. Ha pedig nem vonz akkor pedig főleg ne is agyalj ilyesmin
2022. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
34 vagyok, én se repültem még. Majd szeretnék, csak eddig mindig volt fontosabb dolog, amire kellett a pénz
2022. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen repültem először nem érzem gáznak

Azért jó gazdag barátaid lehetnek Bora Bora...stb az nagyon nem olcsó

2022. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Kívánom , hogy legyen benne minél többször részed!
2022. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Bora-Bora? Nem kell mindent elhinni..
2022. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
85%
nem mindenki szeret repülni vagy épp nem engedheti meg magának.
2022. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Bora-Bora, persze... csak ki ne derüljön véletlenül, hogy azok a képek Bokodon készültek a tónál :D
2022. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
33%

Bora Bora? Rikárdó ott van már mióta, amióta eltűnt és raklapszámra zabálja a giroszt. :D


Mellesleg ne másokhoz hasonlítsd magad. Nem vagy kevesebb, csak mert bizonyos dolgokat nem tudsz megtenni. 32 éves vagyok, és még életemben nem utaztam repülővel. Nem is fogok, mert szükségtelen. Nem akarok menni sehová és mert pénzem sincs a jegyre. Meg külföldön ragadni sem, ha épp olyan a heppjük hogy leszállítanak valami hülye indok miatt. Igen, van ilyen, például ha valaki más is pont ugyanazt az ülést kapta meg, stb..

2022. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!