Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Z(s)eppelin utazási irodával...

Z(s)eppelin utazási irodával mi a tapasztalatotok, véleményetek?

Figyelt kérdés
Mamáéknak szeretnék egy utat, ennél az irodánál nézegettem. Örülnék pár tapasztalatnak, jöhet jó is, rossz is.

2022. aug. 9. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Gyakran mentünk velük az elmúlt években, korrekt iroda.
2022. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Hitem szerint nincs megbízható utazási iroda.
2022. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es ez tapasztalat?
2022. aug. 10. 08:23
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Utaztam velük, minden okés volt.
2022. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Igen, tapasztalat. Minden évben eljátsszátok, hogy "megbízható utazási iroda" valami, amiről egyszer csak kiderül, hogy csődbe megy. Akkor meg előjön, hogy jajj nem gondoltam volna.

Arról már nem is beszélve, hogy 2022-ben nem nagy kunszt venni egy nyomorult filléres repülőjegyet + lefoglalni egy szállást. Ahelyett, hogy felraknád az öregeket egy buszra.

Igen, tapasztalat.

2022. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

5.

Nem tudod elfogadni, hogy más másképpen gondolkozik?!

Amúgy ne oktassál ki másokat, ha eleve hülyébb vagy az átlagnál.

2022. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös, ők sose repültek még, elég bonyolult lenne sztem nekik, meg nemcsak egy szállásra akarom őket elküldeni. Az utazási irodák azért jók nekik, mert mindenféle programon is részt tudnak így venni, viszik őket, intéznek nekik mindent, belépőt pl. stb. Sokan azért szólják le az utazási irodákat, mert nincs rá pénzük, mástól meg irigylik...
2022. aug. 10. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy 4-5 napos krakkói városnézős úton voltam ezzel az irodával. Fennakadás nem volt, amit ígértek, azt teljesítették. Viszont nekem az idegenvezető túl sok volt, 0-24 pofázott, a buszon egy fél órát se lehetett aludni, mert folyamatosan nyomta a szöveget. Meg hát amit az utazási iroda érdekesnek talált, azt én nem feltétlen (pl. képes volt a nő egy templomban 1,5 órát eltölteni és végigelemezni az összes szobrot, díszt, kárpitot, aminek persze a negyedét sem tudtam megjegyezni. Nekem egy templomból elég lett volna 10 perc is).

Nem is utazom azóta hasonló utazási irodákkal:D

2022. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Sok utazási irodával, sok helyen jártam.

Alapvetően egyikkel sem volt, teljesítették, amit írtak, kiszolgáltak.

Természetesen az idegenvezetők nem egyformák.

Volt hihetetlenül felkészült, informatív, jól látta el feladatát.

Ritkán volt olyan is, úgy 20%-ban, mint említették, hogy "be nem állt a szája"..

Ő így tette a dolgát, ha érdekes volt, figyeltem, ha nem, "kikapcsoltam".

Ennek kockázata meg van, de ettől még az irodát nem sorolom a "nem ajánlom" kategóriába.

2022. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltuk mi is ezt az irodát. Mi nem ajánljuk.
2022. szept. 13. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!